Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 233 418 321 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Výhodné cestovanie autobusom do Bavorska

Bavorsko

Popri Meklenbursku-Predpomoransku patrí Bavorsko k najobľúbenejším nemeckým dovolenkovým destináciám, a má to svoje dôvody: v plošne najväčšej spolkovej krajine nebude dovolenka zaručene nikdy jednotvárna. Od rozmanitej prírodnej scenérie, cez kultúrnu ponuku bavorskej metropoly a hlavného mesta krajiny Mníchova, po jedinečnú bavorskú mentalitu a životný štýl. Pritom je Bavorsko aj ideálnym celoročným cieľom: Preskúmajte na jar mestá ocenené UNESCO Würzburg, Regensburg alebo Bamberg, v lete sa choďte bicyklovať, na túru, liezť alebo na splav, príďte na jeseň na mnohé ľudové a pivné slávnosti a na zimnú dovolenku si zbaľte lyže alebo snowboard.

Ešte ste nenavštívili zámok Neuschwanstein pri meste Füssen, divadlo Augsburger Puppenkiste alebo dvorný pivovar v Mníchove? Tak už je čas nasadnúť na ďalší autobus do Bavorska a začať objavovať!

Vaše zastávky autobusov v Bavorsku

Ktoré dovolenkové ciele v Bavorsku by ste si nemali nechať ujsť

Rezervujte si autobus do Straubingu

Straubing – mesto mnohých tvárí

V dolnobavorskom meste Straubing na Dunaji je nemožné nepodľahnúť šarmu mestečka bohatého na tradície. Na bývalom sídle Keltov a Rimanov stoja teraz farebné meštianske domy, nádherné kostoly s farebnými umeleckými sklenenými oknami, živé trhy a jeden z najpôsobivejších cintorínov Nemecka. Najstaršie náhrobky a kaplnky okolo románskej baziliky Sv. Petra boli vytvorené v 14. storočí. Ak sa chcete vrátiť do ešte vzdialenejšej histórie, choďte si pozrieť svetoznámy rímsky poklad v múzeu Gaubödenmuseum. Z čias vojvodstva Straubing-Holland zostal okrem iného zachovaný vojvodský zámok na Dunaji, v ktorom sa každé štyri roky konajú slávnosti Agnes-Bernauer-Festspiele. (ďalší termín v roku 2019)

Rezervujte si autobus do Straubingu

Ingolstadt – technika, tradičné pivovarnícke umenie a Shopping-Outlet

Ingolstadt – technika, tradičné pivovarnícke umenie a Shopping-Outlet

Ingolstadt dokazuje, že tradícia a moderna nemusia byť v protiklade. V bývalom bavorskom sídle vojvodu sa bavorský príkaz čistoty nielen uplatňuje, ale ho aj prvýkrát v roku 1516 vyhlásil vojvoda Wilhelm IV. Automobiloví fanúšikovia nemusia v univerzitnom meste dlho uvažovať, čo podniknú. V Audi Forum Ingolstadt môžete nahliadnuť za kulisy výrobných procesov a do histórie značky Audi. Keďže ste už ušetrili cestovaním autobusom do Ingolstadtu, môžete ďalej výhodne nakupovať v Ingolstadt Village. Pri zážitkovej prehliadke „Dr. Frankensteins Mystery Tour“ cez Ingolstadt to bude strašidelné, na vlastnej koži zažijete originálne dejiská zo strašidelného románu Mary Shelley z úplne iného uhla pohľadu.

Rezervujte si autobus do Ingolstadtu

Prečo by ste mali do Bavorska cestovať autobusom

Zavazadla v autobusech FlixBus

2 kusy batožiny zahrnuté v cene

Cestujte do Bavorska bez extra nákladov a nepohodlného nosenia kufrov. Vo väčšine autobusov je miesto aj pre bicykel!

S našou FlixBus aplikáciou je jednoduché nájsť zástavku autobusov

Zastávky v centre

Dopravíme vás priamo do najobľúbenejších dovolenkových destinácií v Bavorsku.

Wi-Fi na palubě autobusu

Bezplatné Wi-fi

Využite počas svojej cesty autobusom do Bavorska bezplatné Wi-fi a zásuvky.

Výhodné lístky

Výhodné lístky

Ušetrite pri svojej ceste autobusom do Bavorska a dajte svoje peniaze radšej na poriadne bavorské pivo!