Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 233 418 321 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Aktuální informace ohledně COVID-19: Informace pro naše cestující

Je potrebné kontaktovať spoločnosť FlixMobility ohľadom informácií o mojom cestovnom lístku?

Pokiaľ došlo k zmenám na konkrétnom spoji, FlixMobility sa snaží zákazníkov aktívne informovať, takže nie je potrebné kontaktovať zákaznícky servis. Uistite sa prosím, že ste pri rezervácii zadali platnú e-mailovú adresu a telefónne číslo, aby sme Vám mohli prípadné novinky poslať. Telefónne číslo môžete do svojej rezervácie pridať tu. Aktuálne informácie o sieti spojov v jednotlivých krajinách nájdete nižšie.

Vezmite prosím na vedomie, že vzhľadom k aktuálnemu množstvu žiadostí, ktoré dostávame, môže byť doba spracovania požiadavku, alebo čakanie na spojenie s operátorom, dlhšia. Radi by sme Vám odporúčili, aby ste si prešli stránky s častými dotazmi a informácie o službách, kde nájdete relevantné informácie a odpovede na často pokladané otázky.

Môžem s FlixBusom cestovať aj naďalej?

Slovensko: V súvislosti s cestovnými obmedzeniami stanovenými Ministerstvom dopravy a výstavby SR FlixBus pozastavuje prevádzku medzinárodných liniek z a na Slovensko odo dňa platnosti 13. marca od 7:00 hod.

Česká republika: V súvislosti s cestovnými obmedzeniami zo strany českej vlády FlixBus pozastavuje prevádzku medzinárodných linek z a do Česka, a to od 14. marca do odvolania. Zároveň pozastavujeme od soboty 21. marca až do odvolania celú prevádzku vnútroštátnych spojov v Českej republike.

Nemecko: V súvislosti s cestovnými obmedzeniami stanovenými vládou Spolkovej republiky Nemecko FlixBus pozastavuje prevádzku vnútroštátnych aj medzinárodných linek v Nemecku od polnoci 17. marca až do odvolania.

Poľsko: V súvislosti s cestovnými obmedzeniami stanovenými poľskou vládou FlixBus pozastavuje prevádzku medzinárodných liniek z a do Poľska odo dňa platnosti 15. marca po dobu 10 dní, s možným predĺžením.

Maďarsko: Maďarská vláda zakázala cudzincom vstup na územie Maďarska. Vzhľadom k obmedzeniam FlixBus pozastavuje prevádzku medzinárodných linek z a do Maďarska odo dňa platnosti 17. marca až do odvolania.

Ukrajina: V súvislosti s cestovnými obmedzeniami stanovenými ukrajinskou vládou FlixBus pozastavuje prevádzku medzinárodných linek z a na Ukrajinu odo dňa platnosti 17. marca do 3. apríla, s možným predĺžením.

Cestujúcich proaktívne informujeme v prípade, že sa zmeny dotýkajú ich plánovanej cesty. V prípade zrušenia spoja cestujúci obdrží poukaz bez storno poplatku. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a dúfame, že vás čoskoro budeme opäť môcť prepraviť do vašeho cieľa.

Ako môžem požiadať o vrátenie cestovného lístka?

Pokiaľ FlixBus musel zrušit vašu jazdu v dôsledku vyššie uvedených cestovných obmedzení, budeme vás čo najskôr kontaktovať s informáciami, ako postupovať pri vrátení cestovného.
Pokiaľ si prajete stornovať cestovný lístok kvôli zmene vašich cestovateľských plánov, môžete tak učiniť v súlade s našimi prepravnými podmienkami tu.
Uistite sa prosím, že ste pri rezervácii zadali správne telefónne číslo a správnu e-mailovú adresu, aby sme vás mohli aktivne informovať o zmenách vo vašej rezervácii a o tom, ako prípadne postupovať ďalej.

Kde nájdem ďalšie novinky?

Tato stránka je pravidelne aktualizovaná. Pridávame tu najnovšie nariadenia od príslušných orgánov a takisto tu nájdete zmeny týkajúce sa našich spojov.