Kariéra vo FlixBus

Náš tím – my sme za zeleným autobusovým dopravcom

Náš medzinárodný tím tvorí viac ako 900 zamestnancov, ktorí veria našej myšlienke a chcú do celej Európy vrátiť zelené autobusy ako alternatívny spôsob dopravy. Bez ohľadu na to kde sme, máme všetci jeden cieľ: „Európa bude zelená!“ Chcete sa profesionálne ďalej rozvíjať a stať sa súčasťou nášho úspešného príbehu?

Hľadáme posily v Mníchove, Berlíne, Paríži, Miláne a regionálnu podporu na rôznych zástavkách autobusov v Nemecku a v celej Európe.

 

Aktuálne voľné pracovné miesta v týchto oblastiach: rozvoj siete, administratíva a personalistika, šofér autobusu, rozvoj obchodu a medzinárodný obchod, finančné a právne oddelenie, IT a vývoj, marketing a predaj, regional operations, PR a komunikácia, price/yield management, manažment produktov a SEO, predajne a hlavné autobusové stanice.

 

Naše nové oddelenie Európske služby (ESO) v srdci Berlína hľadá tiež kolegov pre tieto oddelenia: zákaznícke služby, quality & training a kontrola dopravy.

Want to join the ride? See all our open positions here

FlixBus – pochádzame z celého sveta:

10 dobrých dôvodov na prácu vo FlixBuse

1. Všetci za jedného, jeden za všetkých

 

Naše motto? Každý jednotlivec je rovnako dôležitý. Naše priority sú tímová práca, ochota pomáhať a istota, že sa učíme jeden od druhého .

2. Predpísané oblečenie sa preceňuje

Môžete pokojne nosiť džínsy, tričko a tenisky – alebo hocičo, v čom sa cítite pohodlne.

3. MeinFlix a nápoje

 

Rafting v lete, lyžovanie v zime a obligátne pivo a stolný futbal po práci... Pravidelne organizujeme tímové akcie – a vždy je čo oslavovať!

4. Pracovný čas založený na dôvere

Našim zamestnancom veríme, aj keď ide o ich dochádzku do práce. Preto nemáme výkazy o dochádzke – svoj denný rozvrh si organizujete sami.

5. Berlín, Mníchov, Miláno, Paríž...

 

U nás budete pracovať v centre niektorých z najtrendovejších miest v Európe!

6. Čína, Kuba, Indonézia...

U nás budete pracovať s kolegami z celého sveta! Budete môcť naozaj plne využiť svoje jazykové zručnosti a medzikultúrne skúsenosti.

7. Mnohé podniky hovoria o horizontálnych hierarchiach...

... ale my to naozaj myslíme! Bez ohľadu na pozíciu dostanete vlastné úlohy už od úplného začiatku a prevezmete zodpovednosť za projekty.

8. Chcete sa ďalej profesionálne a personálne rozvíjať?

 

Ste na správnom mieste. Či sa k nám pridáte priamo po praxi, alebo sa zúčastnite školení ako trvalý zamestnanec – podporíme vás v osobnom kariérnom raste!

9. Ponúkame viac ako len ekologickú dopravu

 

Nechceme len ľudí odviezť z bodu A do bodu B. Sme aj zosobnením inovačného, udržateľného myslenia a odvážneho konania. To znamená, že sme vždy jeden krok popredu.

10. Máme jeden cieľ: Európa

MeinFernbus FlixBus – teraz máme viac ako 750 zamestnancov, ktorí veria našej koncepcii a chcú naše zelené vozidlá premeniť na značku, ktorá bude známa v celej Európe. Máme spoločný cieľ a my ho dosiahneme – bez ohľadu na to, kde sme!

Kontaktná osoba

Dr. Matthias Hofmuth
Vedúci HR

FlixBus ako zamestnávateľ

FlixBus je u zamestnancov veľmi obľúbený!

Prečítajte si o našich odmenách a prečítajte si hodnotenia našich zamestnancov na kununu.com a meinchef.de!