Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 239183087 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus poukážky na autobusovú dopravu

Poukážky pre cestovanie s MeinFernbus FlixBus

Kúpte si FlixBus darčekové poukážky a vyhrajte ďalšie

Darčekové poukážky od FlixBus

Perfektný darček na každú príležitosť – darčeková poukážka FlixBus! Ak sa neviete rozhodnúť pre darček pre niekoho špeciálneho, aký lepší darček ako výlet do jedného z vyše 2 500 európskych miest si môžete priať?

Naše darčekové poukážky na autobusovú dopravu sú k dispozícii v týchto hodnotách: 10 €, 25 € alebo 40 €. Jednoducho si vyberte želanú hodnotu, kúpte ju online cez naš Fanshop, a potom vám pošleme poukážku priamo do emailovej schránky.

Darčekovú poukážku môžete ľahko použiť pri rezervácii na FlixBus.sk – len zadáte kód počas rezervácie.

Získať poukážku

Získajte bezplatné poukážky...

Chcete získať bezplatné poukážky? A cestovať autobusom po Európe za ešte lepšiu cenu? Alebo dokonca zadarmo, ak sa zúčastnite jednej z našich súťaží? Žiadny problém!

Často organizujeme súťaže, obdarúvame náhodných šťastlivcov a spontánne rozdávame poukážky, čo si nemôžete nechať ujsť! Či už ide o súťaž o návrh autobusu alebo o selfie na jednom z našich nových európskych spojov, vždy je šanca vyhrať bezplatnú autobusovú dopravu a poukážky s FlixBusom.

Jednoducho sa dnes zaregistrujte na odber nášho online newsletteru. Nebudeme vám posielať len exkluzívne akcie, zľavy a poukážky, ale aj o všetkých novinkách FlixBusu sa dozviete medzi prvými.

Vyjadrite, že sa vám páči naša facebooková stránka a nikdy nezmeškáte naše exkluzívne akcie a darčeky – buďte medzi prvými, kto sa dozvie o akciách, súťažiach a výhrach!