Autobus Bergamo-Orio al Serio (letisko) - Bratislava

od 91,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Bergamo-Orio al Serio (letisko)

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, cestovanie letiskovým autobusom FlixBus z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava je ekologickejšie ako osobné autá a taxíky. Môžete tiež vykompenzovať svoje emisie uhlíka zvolením možnosti kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho cestovného lístka.
Letiskový transfer z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava prejde vzdialenosť 921 km. Cesta zvyčajne trvá 14 hodiny 5 minút. Pri plánovaní svojej cesty nezabudne započítať možnú premávku a procesy na letisku.
Letiskový autobusový spoj z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava začína od 91,99 €. Pre čo najvýhodnejšie ponuky zvážte cestovanie mimo špičiek alebo cez týždeň. Cestovný lístok si môžete pohodlne kúpiť na tomto webovom sídle alebo cez aplikáciu.
Na sledovanie letiskového transferu z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava použite naše sledovanie autobusu v reálnom čase. Vyberte autobusovú zastávku na overenie času príjazdu na Bratislava a skontrolujte prípadné meškania.
Ponúkame rôzne bezpečné spôsoby platby pre lístky na letiskový transfer z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava. Možnosti zahŕňajú napríklad platbu kartou, PayPal, Google Pay a ďalšie. Všetky dostupné možnosti si môžete pozrieť v časti platby. V prípade ťažkostí je vždy k dispozícii naša stránka s pomocou. Pri kúpe cestovných lístkov v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Na letiskové spoje z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava si cestujúci môžu bezplatne zobrať jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Ak potrebujete ďalšiu alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Nezabudnite si pozrieť tiež pravidlá pre batožinu svojej leteckej spoločnosti.
Cena detského lístka na letiskový autobus z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zvyčajne zľavu z bežného cestujúceho pre dospelých. Pri rezervácii vypočítavame najlacnejšiu cenu zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, detskí cestujúci zaplatia túto cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Áno, naše letiskové autobusy z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše služby pre ľudí so zdravotným postihnutím čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Obslužné zvieratá sú vítané vo všetkých našich letiskových autobusoch. Okrem toho bezplatne prepravujeme invalidné vozíky, skladacie invalidné vozíky a iné ortopedické pomôcky.
V našich letiskových autobusoch z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava môžu cestujúci využiť vymoženosti ako väčší priestor na nohy, individuálne zásuvky, toalety a väčšina našich autobusov ponúka bezplatnú sieť Wi-Fi.
Najskorší letiskový spoj z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava odchádza o 01:00. Pri rezervácii svojho lístka na autobus myslite na to, že letiskový transfer z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava trvá zvyčajne približne 14 hodiny 5 minút. Nezabudnite zobrať do úvahy možné dopravné zápchy a čas potrebný na odbavovacie postupy na letisku. Snažte sa prísť na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným odletom.
Najneskorší letiskový transfer z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava odchádza o 19:30. Cesta autobusom medzi mestom Bergamo-Orio al Serio (letisko) a Bratislava trvá zvyčajne približne 14 hodiny 5 minút. Nezabudnite na možné dopravné zápchy a čas potrebný na letiskové formality. Odporúča sa príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred odletom.
Nie je potrebné vytlačiť si lístok na autobus na letisko, ak ste si ho kúpili online alebo cez aplikáciu. Pred nástupom do autobusu z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava stačí vodičovi ukázať QR kód, ktorý ste dostali v emaile alebo v aplikácii.
Autobusové zastávky v meste Bergamo-Orio al Serio (letisko) a na Bratislava nájdete pomocou mapy dostupnej na tejto stránke. Na zaistenie bezproblémového cestovania si pozrite polohu autobusovej zastávky na Bratislava, aby ste vedeli, koľko času potrebujete na to, aby ste sa dostali k odbavovaciemu okienku.
Kým si rezervujete letiskový transfer z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava, nezabudnite zohľadniť nasledovné.
  1. Odjazd – dbajte na to, aby na autobusovú zastávku v meste Bergamo-Orio al Serio (letisko) prišli včas: pozrite si možnosti dopravy k nej.
  2. Trvanie cesty autobusom – zohľadnite čas potrebný, kým sa letiskový autobus dostane na letisko (približne 14 hodiny 5 minút).
  3. Čas potrebný na presun k odbaveniu – započítajte čas potrebný na presun z autobusovej zastávky k odbaveniu. Skontrolujte, kde na Bratislava sa nachádza autobusová zastávka.
  4. Čas príchodu pred odletom – naplánujte si príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným časom odletu. To umožní dostatok času na odbavenie, bezpečnostné kontroly a možné neočakávané zdržania.
Zohľadnenie týchto faktorov vám pomôže efektívne si naplánovať transfer na Bratislava a zaistiť cestovanie bez stresu.

Letiskové transfery FlixBus z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava

Váš cestovný lístok z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava s neprekonateľnými cenami a komfortom

Chcete sa bez ťažkostí dostať na Bratislava? Začnite svoju cestu s letiskovou autobusovou dopravou FlixBus už od 91,99 €. Rezervácia je hračka — či sa rozhodnete urobiť je cez našu aplikáciu alebo toto webové sídlo. Pomôžeme vám s rôznymi zabezpečenými možnosťami platby, od kreditných kariet, po Google Pay a Apple Pay.

Naplánujte si letiskový transfer z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava

Dochvíľnosť je kľúčová, keď nesmiete zmeškať let. Letiskový transfer z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava je dlhý 921 km a zvyčajne trvá 14 hodiny 5 minút. No nezabudnite na nepredvídateľnosť premávky a časovú náročnosť letiskových procesov. Odporúčame prísť na Bratislava 2 až 3 hodiny pred letom na zaistenie cestovania bez stresov. Dostaviť sa na autobusovú zastávku v meste Bergamo-Orio al Serio (letisko) a na Bratislava je prvý krok na vašej ceste. Použite naše praktické mapy na tejto stránke na nájdenie svojich zastávok v mieste odjazdu a na Bratislava. Naplánujte si transfer s naším najskorším spojom o 01:00 alebo si počas procesu rezervácie pozrite alternatívne dostupné jazdy pre svoj dátum odchodu.

Sledujte svoj transfer z mesta Bergamo-Orio al Serio (letisko) na Bratislava v reálnom čase

Držte si náskok s naším sledovaním autobusu v reálnom čase. Vyberte si zastávku autobusu a nenechajte si ujsť aktuálne informácie o príjazde svojho autobusu na Bratislava.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti