Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 233 418 321 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Služby v našich autobusoch

Naše služby v autobuse s FlixBusom

Pri ceste FlixBusom máte zaručené najlepšie služby. Vo všetkých našich autobusoch nájdete bezplatnú Wi-fi, extra priestor na nohy, občerstvenie a nápoje za nízke ceny, mnoho zásuviek a dostatok priestoru na batožinu.

Wi-Fi na palubě autobusu

Wi-fi

Vďaka bezplatnej Wi-fi v našich autobusoch sa vyhnete nude – môžete stráviť cestu surfovaním po internete, online pokecom s priateľmi a prezeraním emailov, to všetko so 4G rýchlosťou!

Prostor pro nohy v autobusech FlixBus

Priestor na nohy

FlixBus vám garantuje tiež sedadlo s extra priestorom na nohy. Naše moderné autobusy sú vybavené pohodlnými sedadlami a množstvom priestoru. Všetky sedadlá majú nastaviteľné operadlá a sú pohodlné aj na dlhších cestách.

Občerstvení na palubě autobusu

Občerstvenie a nápoje

Vo Flixbuse sa o vás vždy dobre postaráme: na palube niektorých autobusov si môžete kúpiť občerstvenie a nápoje za nízke ceny.

Zásuvky v autobusech FlixBus

Zásuvky

Chcete surfovať po internete, pokecať si online s priateľmi alebo pracovať na notebooku, ale batéria je vybitá? Žiadny problém! Hľadajte symbol zásuvky alebo sa opýtajte našich priateľských šoférov, kde nájdete jednu z mnohých zásuviek v autobusoch FlixBus.

Vyhodné ceny pro skupiny cestujících

Toalety

Ešte bude chvíľu trvať, kým sa dostanete na svoju zástavku? Žiadny dôvod na nervozitu! Vo všetkých autobusoch FlixBus je toaleta.

Zavazadla v autobusech FlixBus

Batožina

Naše FlixBus autobusy majú dostatok priestoru na batožinu. Uložte si príručnú batožinu do priehradiek nad hlavou a priateľskí šoféri vám pomôžu naložiť normálnu batožinu. Všetko si môžete prečítať v informáciách o batožine.

Často kladené otázky FlixBus

Pomoc

Naša stránka Pomoc poskytuje odpovede na mnohé vaše otázky.