Služby v našich autobusoch

Naše služby v autobuse s FlixBusom

Pri ceste FlixBusom máte zaručené najlepšie služby. Vo všetkých našich autobusoch nájdete bezplatnú Wi-fi, extra priestor na nohy, občerstvenie a nápoje za nízke ceny, mnoho zásuviek a dostatok priestoru nabatožinu.

There is always free Wi-Fi on board our coaches.

Wi-fi

Vďaka bezplatnej Wi-fi v našich autobusoch sa vyhnete nude* – môžete stráviť cestu surfovaním po internete, online pokecom s priateľmi a prezeraním emailov, to všetko so 4G rýchlosťou!

Prostor pro nohy v autobusech FlixBus

Priestor na nohy

FlixBus vám garantuje tiež sedadlo s extra priestorom na nohy. Naše moderné autobusy sú vybavené pohodlnými sedadlami a množstvom priestoru. Všetky sedadlá majú nastaviteľné operadlá a sú pohodlné aj na dlhších cestách.

Občerstvení a nápoje v autobusech FlixBus

Občerstvenie a nápoje

Kúpte si občerstvenie a nápoje za nízke ceny priamo od našich priateľských šoférov. Na zvýšenie pohodlia ponúkame občerstvenie a nápoje vo všetkých autobusoch.

Zásuvky v autobusech FlixBus

Zásuvky

Chcete surfovať po internete, pokecať si online s priateľmi alebo pracovať na notebooku, ale batéria je vybitá? Žiadny problém! Hľadajte symbol zásuvky alebo sa opýtajte našich priateľských šoférov, kde nájdete jednu z mnohých zásuviek v autobusoch FlixBus**.

WC na palubě autobusů FlixBus

Toalety

Ešte bude chvíľu trvať, kým sa dostanete na svoju zástavku? Žiadny dôvod na nervozitu! Vo všetkých autobusoch FlixBus je toaleta.

Podmínky přepravy zavazadel v autobusech FlixBus

Batožina

Naše FlixBus autobusy majú dostatok priestoru na batožinu. Uložte si príručnú batožinu do priehradiek nad hlavou a priateľskí šoféri vám pomôžu naložiť normálnu batožinu. Všetko si môžete prečítať v informáciách o batožine.

Call or email our customer service team if you have any further questions

FAQ

Naša stránka FAQ má odpovede na mnohé vaše otázky. Ak sa ešte stále chcete na niečo spýtať, zavolajte nám na zákaznícku linku +49 (0)30 300 137 300** alebo jednoducho vyplňte kontaktný formulár.

*Wi-fi je k dispozícii len na vlastných autobusových spojoch FlixBusu. Spoje do Prahy, Plzne, St. Gallenu, Zürichu a Hahnu sú vylúčené; prebieha prechod na LTE v autobusoch. Táto služba bude čoskoro dostupná všade. Rýchlosť dát závisí od pokrytia mobilnej siete naším poskytovateľom.
** V mnohých autobusoch sú na zvýšenie pohodlia viaceré zásuvky. Všetky ostatné autobusy budú vybavené zásuvkami v nadchádzajúcich mesiacoch.
*** (Miestne hovory. Hovory z mobilných telefónov môžu byť odlišné.)