Služby v našich autobusoch

Naše služby v autobuse s FlixBusom

Pri ceste FlixBusom máte zaručené najlepšie služby. Vo všetkých našich autobusoch nájdete bezplatnú Wi-fi, extra priestor na nohy, občerstvenie a nápoje za nízke ceny, mnoho zásuviek a dostatok priestoru nabatožinu.

Wi-Fi na palubě autobusu

Wi-fi

Vďaka bezplatnej Wi-fi v našich autobusoch sa vyhnete nude* – môžete stráviť cestu surfovaním po internete, online pokecom s priateľmi a prezeraním emailov, to všetko so 4G rýchlosťou!

Prostor pro nohy v autobusech FlixBus

Priestor na nohy

FlixBus vám garantuje tiež sedadlo s extra priestorom na nohy. Naše moderné autobusy sú vybavené pohodlnými sedadlami a množstvom priestoru. Všetky sedadlá majú nastaviteľné operadlá a sú pohodlné aj na dlhších cestách.

Občerstvení na palubě autobusu

Občerstvenie a nápoje

Kúpte si občerstvenie a nápoje za nízke ceny priamo od našich priateľských šoférov. Na zvýšenie pohodlia ponúkame občerstvenie a nápoje vo všetkých autobusoch.

Zásuvky v autobusech FlixBus

Zásuvky

Chcete surfovať po internete, pokecať si online s priateľmi alebo pracovať na notebooku, ale batéria je vybitá? Žiadny problém! Hľadajte symbol zásuvky alebo sa opýtajte našich priateľských šoférov, kde nájdete jednu z mnohých zásuviek v autobusoch FlixBus**.

Vyhodné ceny pro skupiny cestujících

Toalety

Ešte bude chvíľu trvať, kým sa dostanete na svoju zástavku? Žiadny dôvod na nervozitu! Vo všetkých autobusoch FlixBus je toaleta.

Zavazadla v autobusech FlixBus

Batožina

Naše FlixBus autobusy majú dostatok priestoru na batožinu. Uložte si príručnú batožinu do priehradiek nad hlavou a priateľskí šoféri vám pomôžu naložiť normálnu batožinu. Všetko si môžete prečítať v informáciách o batožine.

Často kladené otázky FlixBus

FAQ

Naša stránka FAQ má odpovede na mnohé vaše otázky. Ak sa ešte stále chcete na niečo spýtať, zavolajte nám na zákaznícku linku +421 233 418 321** alebo jednoducho vyplňte kontaktný formulár.

*Wi-fi je k dispozícii len na vlastných autobusových spojoch FlixBusu. Spoje do Prahy, Plzne, St. Gallenu, Zürichu a Hahnu sú vylúčené; prebieha prechod na LTE v autobusoch. Táto služba bude čoskoro dostupná všade. Rýchlosť dát závisí od pokrytia mobilnej siete naším poskytovateľom.
** V mnohých autobusoch sú na zvýšenie pohodlia viaceré zásuvky. Všetky ostatné autobusy budú vybavené zásuvkami v nadchádzajúcich mesiacoch.
*** (Miestne hovory. Hovory z mobilných telefónov môžu byť odlišné.)