Služby v našich autobusoch

Naše služby v autobuse s FlixBusom

Pri ceste FlixBusom máte zaručené najlepšie služby. Vo všetkých našich autobusoch nájdete bezplatnú Wi-fi, extra priestor na nohy, mnoho zásuviek a dostatok priestoru na batožinu.

Wi-Fi

Vďaka bezplatnej Wi-fi v našich autobusoch sa vyhnete nude – môžete stráviť cestu surfovaním po internete, online pokecom s priateľmi a prezeraním emailov, to všetko so 4G rýchlosťou!

Priestor na nohy

FlixBus vám garantuje tiež sedadlo s extra priestorom na nohy. Naše moderné autobusy sú vybavené pohodlnými sedadlami a množstvom priestoru. Všetky sedadlá majú nastaviteľné operadlá a sú pohodlné aj na dlhších cestách.

Zásuvky

Chcete surfovať po internete, pokecať si online s priateľmi alebo pracovať na notebooku, ale batéria je vybitá? Žiadny problém! Hľadajte symbol zásuvky alebo sa opýtajte našich priateľských šoférov, kde nájdete jednu z mnohých zásuviek v autobusoch FlixBus.

Toalety

Ešte bude chvíľu trvať, kým sa dostanete na svoju zástavku? Žiadny dôvod na nervozitu! Vo všetkých autobusoch FlixBus je toaleta.

Batožina

Naše FlixBus autobusy majú dostatok priestoru na batožinu. Uložte si príručnú batožinu do priehradiek nad hlavou a priateľskí šoféri vám pomôžu naložiť normálnu batožinu. Všetko si môžete prečítať v informáciách o batožine.

Pomoc

Naša stránka Pomoc poskytuje odpovede na mnohé vaše otázky.