Naše služby

Rezervujte a spravujte si cestu

Možnosti rezervácie lístku

Je viacero možností ako si jednoducho rezervovať lístok. Lístky si môžete rezervovať nielen na našej webovej stránke, ale aj cez Aplikáciu FlixBus alebo v našich FlixShopoch a u oficiálnych predajcov lístkov.

Spravujte svoju rezerváciu

Musíte zmeniť alebo zrušiť svoju cestu? Môžete to urobiť priamo na našej webovej stránke do 15 minút pred odjazdom.

Obmedzená schopnosť pohybu

Či už cestujete s invalidným vozíkom, ste odkázaný na asistenciu vodiaceho psa alebo ste tehotná v čase vašej cesty, snažíme sa aby pre Vás naše autobusy boli čo najpríjemnejšie a najprístupnejšie.


Rezervujte si extra služby

Batožina

Pred cestou si prečítajte naše informácie o batožine. Môžete si so sebou zobrať viac batožiny, ako ste si možno mysleli!

Rezervácie miest na sedenie

Ponúkame možnosť nájsť a rezervovať si miesto na sedenie pred vašou cestou autobusom. Zistite viac o tom, ako si môžete rezervovať miesto na sedenie alebo zmeniť rezerváciu.

Bicykle

Na cestu s FlixBusom si môžete zobrať bicykel. Prečítajte si viac o podmienkach prepravy bicyklov.


Vaša cesta s nami

Služby v autobuse

Aby bola vaša cesta čo najpohodlnejšia, FlixBus má pre vás širokú ponuku rôznych služieb v autobuse.

Aktuálne informácie o trasách

Majte aktuálne informácie o prípadných zmenách príjazdov a odjazdov! Tu nájdete všetky informácie o meškaniach alebo náhradných autobusoch.


Pomoc a ďalšie

Straty a nálezy

Ak ste v jednom z našich autobusov niečo stratili alebo našli, skontaktujte sa s nami.

Pomoc

Máte nejakú otázku týkajúcu sa rezervácie svojej cesty s FlixBusom? Tu môžete nájsť odpovede na najčastejšie kladené otázky a kontaktné údaje na náš zákaznícky servis.

FlixBus zastavuje na letiskách

Idete do svojej ďalšej destinácie lietadlom? Pozrite si celý zoznam autobusových zastávok na letiskách v našej sieti, aby sme vás mohli odviezť za vaším novým dobrodružstvom.