Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 239183087 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Bezpečnosť v našich autobusoch

Autobusová doprava je v súčasnosti najbezpečnejší spôsob dopravy

Bezpečné cestovanie po Európe s FlixBusom

Autobusová doprava je podľa nemeckého Štatistického federálneho úradu najbezpečnejším spôsobom dopravy na našich cestách. S FlixBusom prídete do cieľa vždy bezpečne, pretože bezpečnosť v každom autobuse je našou hlavnou prioritou. Naše „zelené“ autobusy spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy a naši šoféri sú odborne vyškolení najvhodnejšími a najnovšími metódami. Všetky naše autobusy spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy, čo znamená, že z bodu A do bodu B môžete cestovať s vedomím, že autobus spĺňa najvyššie bezpečnostné normy. Vyberte si želanú cestu z našej rozsiahlej európskej autobusovej siete a zažite cestovanie po Európe najbezpečnejším súčasným spôsobom dopravy.

Pýšime sa dôkladným školením šoférov a modernými bezpečnostnými prvkami, ktoré sú vo všetkých našich autobusoch

Bezpečnosť našich autobusov je vo FlixBuse vďaka technologickým inováciám štandardným postupom. Naše autobusy sú vybavené najnovším elektronickým asistenčným systémom, ktorý podporuje všetky bezpečnostné opatrenia v autobusoch. ESP, EBA, ABS, adaptívny tempomat, AFS (adaptívny predný osvetľovací systém), LDW (systém varovania pri opustení jazdného pruhu), svetelné senzory a mnoho ďalších prvkov, všetko je vo autobuse FlixBus, čo znamená dodržiavanie najprísnejších bezpečnostných noriem. FliBus má osvedčenia pre bezpečnostné technológie na všetkých autobusoch, čo vám zaručí bezpečnú cestu. Autobusy FlixBus často kontrolujeme na zabezpečenie najprísnejších bezpečnostných opatrení.

Cestujte po Európe bezpečne s našimi šoférmi

Šoféri vás bezpečne dostanú z bodu A do bodu B – cez deň alebo v noci

Naši šoféri vás bezpečné odvezú do cieľa. Všetci naši šoféri sú plne vyškolení a absolvujú pravidelné bezpečnostné školenia, čo znamená, že sú vždy pripravení na akékoľvek dopravné či cestovné problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť. Či už je to klzká cesta, ostrá zákruta, alebo hustá doprava, naši vodiči zvládnu každú jazdu profesionálnym a bezpečným spôsobom. Prostredníctvom jasne definovaných časov jazdy a prestávok sa snažíme zabezpečiť, aby sa šoféri za volantom vždy sústredili. Vďaka sledovaniu GPS poznáme polohu šoférov v akomkoľvek čase, ich aktuálny stav, či odpočívajú, alebo sú na ceste do destinácie.

FlixBus používa na nočných jazdách systém dvoch osôb na zabezpečenie pravidelného striedania šoférov. Títo šoféri sú osobitne vyškolení pre nočné jazdy.  Aj ak je vaša cesta autobusom jeden z našich dlhších spojov, bezpečnosť bude pre nás a našich šoférov vždy prioritou.

Zapnite si bezpečnostný pás a bezpečne cestujte po Európe

Zapnite si pás a ideme!

Samozrejme, k bezpečnosti v autobusoch prispievajú vždy aj všetci cestujúci. Je povinné mať v autobuse vždy zapnutý bezpečnostný pás. Pre bezpečnosť menších cestujúcich máme možnosti dopravy primerané veku, takže vaše dieťa môže bezpečne cestovať. Žiadame vás, aby ste zabezpečili zapnutie bezpečnostného pásu počas celej cesty zapnutý nielen u vás, ale aj u dieťaťa (vo vhodnej detskej sedačke). Vaša bezpečnosť je našou najvyššou prioritou, s FlixBusom môžete bezpečne cestovať po Európe.