Autobus Dolný Kubín - Dortmund

od 70,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Dolný Kubín

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Najskorší spoj FlixBusu z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund odchádza o 03:40.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund odchádza o 03:40.
V Dolný Kubín je jedna autobusová zastávka; Dolný Kubín (autobusová stanica). V meste Dortmund je jedna autobusová zastávka; Dortmund,,Hbf ZOB Steinstrasse Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Nie, na cestovanie z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund sa môžete dostať len za 70,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Cena detského lístka na autobus z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Z mesta Dortmund sa môžete jednoducho dostať do 220 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Dortmund sú Berlín, Hamburg, Amsterdam. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!

Hľadáte lístky na autobus z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund trvá približne 24 hodiny 10 minút a môže stáť len 70,99 €. Prvý autobus odchádza o 03:40. FlixBus má spoje každý deň medzi mestami Dolný Kubín a Dortmund a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Dolný Kubín do mesta Dortmund

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Dolný Kubín alebo do mesta Dortmund online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti