Autobus Heilbronn - Rimavská Sobota

od 86,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Heilbronn

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, pre cestu z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota sú k dispozícii nočné autobusy. Pri ceste naším nočným autobusom môže využiť služby, ktoré ponúkame. Užite si veľký priestor na nohy a nastaviteľné sedadlá na zaistenie pohodlného spánku počas svojej cesty do mesta Rimavská Sobota. V nočných autobusoch z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota sú elektrické zastávky a sieť Wi-Fi, takže si počas svojej cesty môžete pohodlne oddýchnuť a pozrieť si film.
Z mesta Rimavská Sobota sa môžete jednoducho dostať do 19 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Rimavská Sobota sú Bratislava, Viedeň, Mníchov. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota odchádza o 23:20.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota odchádza o 23:20.
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Cena detského lístka na autobus z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Pri cestovaní z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
V Heilbronn je jedna autobusová zastávka; Heilbronn hl. železničná stanica. V meste Rimavská Sobota je jedna autobusová zastávka; Rimavská Sobota (autobusová stanica) Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota sa môžete dostať len za 86,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Nie, na cestovanie z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota trvá približne 20 hodiny 25 minút a môže stáť len 86,99 €. Prvý autobus odchádza o 23:20. FlixBus má spoje každý deň medzi mestami Heilbronn a Rimavská Sobota a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Heilbronn do mesta Rimavská Sobota

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Heilbronn alebo do mesta Rimavská Sobota online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti