Autobus Rimavská Sobota - Freiburg

od 64,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Rimavská Sobota

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg odchádza o 19:40.
Z mesta Freiburg sa môžete jednoducho dostať do 146 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Freiburg sú Mníchov, Basel Euroairport, Berlín. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Cena detského lístka na autobus z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Pri cestovaní z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg sa môžete dostať len za 39,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Cesta autobusom z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg je dlhá 1200 km. FlixBus vás z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg dostane za 18 hodiny. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 15 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Freiburg, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Áno, pre cestu z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg sú k dispozícii nočné autobusy. Pri ceste naším nočným autobusom môže využiť služby, ktoré ponúkame. Užite si veľký priestor na nohy a nastaviteľné sedadlá na zaistenie pohodlného spánku počas svojej cesty do mesta Freiburg. V nočných autobusoch z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg sú elektrické zastávky a sieť Wi-Fi, takže si počas svojej cesty môžete pohodlne oddýchnuť a pozrieť si film.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg odchádza o 19:40.
Nie, na cestovanie z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.
V Rimavská Sobota je jedna autobusová zastávka; Rimavská Sobota (autobusová stanica). V meste Freiburg je toľkoto autobusových zastávok: 2; Freiburg (Lörracher Straße), Freiburg,,Zentrale Omnibusbahnhof (ZOB). Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg trvá približne 18 hodiny a môže stáť len 39,99 €. Prvý autobus odchádza o 19:40. FlixBus má spoje každý deň medzi mestami Rimavská Sobota a Freiburg a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Rimavská Sobota do mesta Freiburg

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Rimavská Sobota alebo do mesta Freiburg online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti