Autobus Ružomberok - Letisko Gdansk

od 36,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Ružomberok

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, cestovanie letiskovým autobusom FlixBus z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk je ekologickejšie ako osobné autá a taxíky. Môžete tiež vykompenzovať svoje emisie uhlíka zvolením možnosti kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho cestovného lístka.
Letiskový transfer z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk prejde vzdialenosť 822 km. Cesta zvyčajne trvá 14 hodiny 55 minút. Pri plánovaní svojej cesty nezabudne započítať možnú premávku a procesy na letisku.
Letiskový autobusový spoj z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk začína od 36,99 €. Pre čo najvýhodnejšie ponuky zvážte cestovanie mimo špičiek alebo cez týždeň. Cestovný lístok si môžete pohodlne kúpiť na tomto webovom sídle alebo cez aplikáciu.
Na sledovanie letiskového transferu z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk použite naše sledovanie autobusu v reálnom čase. Vyberte autobusovú zastávku na overenie času príjazdu na Letisko Gdansk a skontrolujte prípadné meškania.
Ponúkame rôzne bezpečné spôsoby platby pre lístky na letiskový transfer z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk. Možnosti zahŕňajú napríklad platbu kartou, PayPal, Google Pay a ďalšie. Všetky dostupné možnosti si môžete pozrieť v časti platby. V prípade ťažkostí je vždy k dispozícii naša stránka s pomocou. Pri kúpe cestovných lístkov v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Na letiskové spoje z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk si cestujúci môžu bezplatne zobrať jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Ak potrebujete ďalšiu alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Nezabudnite si pozrieť tiež pravidlá pre batožinu svojej leteckej spoločnosti.
Cena detského lístka na letiskový autobus z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zvyčajne zľavu z bežného cestujúceho pre dospelých. Pri rezervácii vypočítavame najlacnejšiu cenu zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, detskí cestujúci zaplatia túto cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Áno, naše letiskové autobusy z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše služby pre ľudí so zdravotným postihnutím čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Obslužné zvieratá sú vítané vo všetkých našich letiskových autobusoch. Okrem toho bezplatne prepravujeme invalidné vozíky, skladacie invalidné vozíky a iné ortopedické pomôcky.
V našich letiskových autobusoch z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk môžu cestujúci využiť vymoženosti ako väčší priestor na nohy, individuálne zásuvky, toalety a väčšina našich autobusov ponúka bezplatnú sieť Wi-Fi.
Najskorší letiskový spoj z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk odchádza o 03:20. Pri rezervácii svojho lístka na autobus myslite na to, že letiskový transfer z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk trvá zvyčajne približne 14 hodiny 55 minút. Nezabudnite zobrať do úvahy možné dopravné zápchy a čas potrebný na odbavovacie postupy na letisku. Snažte sa prísť na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným odletom.
Najneskorší letiskový transfer z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk odchádza o 17:25. Cesta autobusom medzi mestom Ružomberok a Letisko Gdansk trvá zvyčajne približne 14 hodiny 55 minút. Nezabudnite na možné dopravné zápchy a čas potrebný na letiskové formality. Odporúča sa príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred odletom.
Nie je potrebné vytlačiť si lístok na autobus na letisko, ak ste si ho kúpili online alebo cez aplikáciu. Pred nástupom do autobusu z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk stačí vodičovi ukázať QR kód, ktorý ste dostali v emaile alebo v aplikácii.
Autobusové zastávky v meste Ružomberok a na Letisko Gdansk nájdete pomocou mapy dostupnej na tejto stránke. Na zaistenie bezproblémového cestovania si pozrite polohu autobusovej zastávky na Letisko Gdansk, aby ste vedeli, koľko času potrebujete na to, aby ste sa dostali k odbavovaciemu okienku.
Kým si rezervujete letiskový transfer z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk, nezabudnite zohľadniť nasledovné.
  1. Odjazd – dbajte na to, aby na autobusovú zastávku v meste Ružomberok prišli včas: pozrite si možnosti dopravy k nej.
  2. Trvanie cesty autobusom – zohľadnite čas potrebný, kým sa letiskový autobus dostane na letisko (približne 14 hodiny 55 minút).
  3. Čas potrebný na presun k odbaveniu – započítajte čas potrebný na presun z autobusovej zastávky k odbaveniu. Skontrolujte, kde na Letisko Gdansk sa nachádza autobusová zastávka.
  4. Čas príchodu pred odletom – naplánujte si príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným časom odletu. To umožní dostatok času na odbavenie, bezpečnostné kontroly a možné neočakávané zdržania.
Zohľadnenie týchto faktorov vám pomôže efektívne si naplánovať transfer na Letisko Gdansk a zaistiť cestovanie bez stresu.

Letiskové transfery FlixBus z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk

Váš cestovný lístok z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk s neprekonateľnými cenami a komfortom

Chcete sa bez ťažkostí dostať na Letisko Gdansk? Začnite svoju cestu s letiskovou autobusovou dopravou FlixBus už od 36,99 €. Rezervácia je hračka — či sa rozhodnete urobiť je cez našu aplikáciu alebo toto webové sídlo. Pomôžeme vám s rôznymi zabezpečenými možnosťami platby, od kreditných kariet, po Google Pay a Apple Pay.

Naplánujte si letiskový transfer z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk

Dochvíľnosť je kľúčová, keď nesmiete zmeškať let. Letiskový transfer z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk je dlhý 822 km a zvyčajne trvá 14 hodiny 55 minút. No nezabudnite na nepredvídateľnosť premávky a časovú náročnosť letiskových procesov. Odporúčame prísť na Letisko Gdansk 2 až 3 hodiny pred letom na zaistenie cestovania bez stresov. Dostaviť sa na autobusovú zastávku v meste Ružomberok a na Letisko Gdansk je prvý krok na vašej ceste. Použite naše praktické mapy na tejto stránke na nájdenie svojich zastávok v mieste odjazdu a na Letisko Gdansk. Naplánujte si transfer s naším najskorším spojom o 03:20 alebo si počas procesu rezervácie pozrite alternatívne dostupné jazdy pre svoj dátum odchodu.

Sledujte svoj transfer z mesta Ružomberok na Letisko Gdansk v reálnom čase

Držte si náskok s naším sledovaním autobusu v reálnom čase. Vyberte si zastávku autobusu a nenechajte si ujsť aktuálne informácie o príjazde svojho autobusu na Letisko Gdansk.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti