Autobus Viedeň letisko - Nancy

od 73,97 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Viedeň letisko

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Najneskorší letiskový transfer z mesta Viedeň letisko na Nancy odchádza o 22:55. Cesta autobusom medzi mestom Viedeň letisko a Nancy trvá zvyčajne približne 25 hodiny 10 minút. Nezabudnite na možné dopravné zápchy a čas potrebný na letiskové formality. Odporúča sa príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred odletom.
Najskorší letiskový spoj z mesta Viedeň letisko na Nancy odchádza o 08:50. Pri rezervácii svojho lístka na autobus myslite na to, že letiskový transfer z mesta Viedeň letisko na Nancy trvá zvyčajne približne 25 hodiny 10 minút. Nezabudnite zobrať do úvahy možné dopravné zápchy a čas potrebný na odbavovacie postupy na letisku. Snažte sa prísť na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným odletom.
Letiskový transfer z mesta Viedeň letisko na Nancy prejde vzdialenosť 1291 km. Cesta zvyčajne trvá 25 hodiny 10 minút. Pri plánovaní svojej cesty nezabudne započítať možnú premávku a procesy na letisku.
Na sledovanie letiskového transferu z mesta Viedeň letisko na Nancy použite naše sledovanie autobusu v reálnom čase. Vyberte autobusovú zastávku na overenie času príjazdu na Nancy a skontrolujte prípadné meškania.
Autobusové zastávky v meste Viedeň letisko a na Nancy nájdete pomocou mapy dostupnej na tejto stránke. Na zaistenie bezproblémového cestovania si pozrite polohu autobusovej zastávky na Nancy, aby ste vedeli, koľko času potrebujete na to, aby ste sa dostali k odbavovaciemu okienku.
Kým si rezervujete letiskový transfer z mesta Viedeň letisko na Nancy, nezabudnite zohľadniť nasledovné.
  1. Odjazd – dbajte na to, aby na autobusovú zastávku v meste Viedeň letisko prišli včas: pozrite si možnosti dopravy k nej.
  2. Trvanie cesty autobusom – zohľadnite čas potrebný, kým sa letiskový autobus dostane na letisko (približne 25 hodiny 10 minút).
  3. Čas potrebný na presun k odbaveniu – započítajte čas potrebný na presun z autobusovej zastávky k odbaveniu. Skontrolujte, kde na Nancy sa nachádza autobusová zastávka.
  4. Čas príchodu pred odletom – naplánujte si príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným časom odletu. To umožní dostatok času na odbavenie, bezpečnostné kontroly a možné neočakávané zdržania.
Zohľadnenie týchto faktorov vám pomôže efektívne si naplánovať transfer na Nancy a zaistiť cestovanie bez stresu.
V našich letiskových autobusoch z mesta Viedeň letisko na Nancy môžu cestujúci využiť vymoženosti ako väčší priestor na nohy, individuálne zásuvky, toalety a väčšina našich autobusov ponúka bezplatnú sieť Wi-Fi.
Áno, cestovanie letiskovým autobusom FlixBus z mesta Viedeň letisko na Nancy je ekologickejšie ako osobné autá a taxíky. Môžete tiež vykompenzovať svoje emisie uhlíka zvolením možnosti kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho cestovného lístka.
Áno, naše letiskové autobusy z mesta Viedeň letisko na Nancy sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše služby pre ľudí so zdravotným postihnutím čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Obslužné zvieratá sú vítané vo všetkých našich letiskových autobusoch. Okrem toho bezplatne prepravujeme invalidné vozíky, skladacie invalidné vozíky a iné ortopedické pomôcky.
Cena detského lístka na letiskový autobus z mesta Viedeň letisko na Nancy závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zvyčajne zľavu z bežného cestujúceho pre dospelých. Pri rezervácii vypočítavame najlacnejšiu cenu zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, detskí cestujúci zaplatia túto cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Na letiskové spoje z mesta Viedeň letisko na Nancy si cestujúci môžu bezplatne zobrať jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Ak potrebujete ďalšiu alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Nezabudnite si pozrieť tiež pravidlá pre batožinu svojej leteckej spoločnosti.
Ponúkame rôzne bezpečné spôsoby platby pre lístky na letiskový transfer z mesta Viedeň letisko na Nancy. Možnosti zahŕňajú napríklad platbu kartou, PayPal, Google Pay a ďalšie. Všetky dostupné možnosti si môžete pozrieť v časti platby. V prípade ťažkostí je vždy k dispozícii naša stránka s pomocou. Pri kúpe cestovných lístkov v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Letiskový autobusový spoj z mesta Viedeň letisko na Nancy začína od 73,97 €. Pre čo najvýhodnejšie ponuky zvážte cestovanie mimo špičiek alebo cez týždeň. Cestovný lístok si môžete pohodlne kúpiť na tomto webovom sídle alebo cez aplikáciu.
Nie je potrebné vytlačiť si lístok na autobus na letisko, ak ste si ho kúpili online alebo cez aplikáciu. Pred nástupom do autobusu z mesta Viedeň letisko na Nancy stačí vodičovi ukázať QR kód, ktorý ste dostali v emaile alebo v aplikácii.

Letiskové transfery FlixBus z mesta Viedeň letisko na Nancy

Váš cestovný lístok z mesta Viedeň letisko na Nancy s neprekonateľnými cenami a komfortom

Chcete sa bez ťažkostí dostať na Nancy? Začnite svoju cestu s letiskovou autobusovou dopravou FlixBus už od 73,97 €. Rezervácia je hračka — či sa rozhodnete urobiť je cez našu aplikáciu alebo toto webové sídlo. Pomôžeme vám s rôznymi zabezpečenými možnosťami platby, od kreditných kariet, po Google Pay a Apple Pay.

Naplánujte si letiskový transfer z mesta Viedeň letisko na Nancy

Dochvíľnosť je kľúčová, keď nesmiete zmeškať let. Letiskový transfer z mesta Viedeň letisko na Nancy je dlhý 1291 km a zvyčajne trvá 25 hodiny 10 minút. No nezabudnite na nepredvídateľnosť premávky a časovú náročnosť letiskových procesov. Odporúčame prísť na Nancy 2 až 3 hodiny pred letom na zaistenie cestovania bez stresov. Dostaviť sa na autobusovú zastávku v meste Viedeň letisko a na Nancy je prvý krok na vašej ceste. Použite naše praktické mapy na tejto stránke na nájdenie svojich zastávok v mieste odjazdu a na Nancy. Naplánujte si transfer s naším najskorším spojom o 08:50 alebo si počas procesu rezervácie pozrite alternatívne dostupné jazdy pre svoj dátum odchodu.

Sledujte svoj transfer z mesta Viedeň letisko na Nancy v reálnom čase

Držte si náskok s naším sledovaním autobusu v reálnom čase. Vyberte si zastávku autobusu a nenechajte si ujsť aktuálne informácie o príjazde svojho autobusu na Nancy.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti