Autobus Vilnius - Dolný Kubín

od 30,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Vilnius

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, pre cestu z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín sú k dispozícii nočné autobusy. Pri ceste naším nočným autobusom môže využiť služby, ktoré ponúkame. Užite si veľký priestor na nohy a nastaviteľné sedadlá na zaistenie pohodlného spánku počas svojej cesty do mesta Dolný Kubín. V nočných autobusoch z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín sú elektrické zastávky a sieť Wi-Fi, takže si počas svojej cesty môžete pohodlne oddýchnuť a pozrieť si film.
Cesta autobusom z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín je dlhá 900 km. FlixBus vás z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín dostane za 13 hodiny 15 minút. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 6 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Dolný Kubín, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín sa môžete dostať len za 30,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Nie, na cestovanie z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.
Z mesta Dolný Kubín sa môžete jednoducho dostať do 13 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Dolný Kubín sú Krakov, Budapešť, Varšava. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Cena detského lístka na autobus z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
V meste Vilnius je toľkoto autobusových zastávok: 4; Vilnius Bus Station, Vilnius North (Studentu st. - Parking), Vilnius, North (Studentu st. - University), Vilnius, Savanoriu prospektas. V meste Dolný Kubín je jedna autobusová zastávka; Dolný Kubín (autobusová stanica) Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín odchádza o 22:45.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín odchádza o 22:08.
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu

Hľadáte lístky na autobus z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín trvá približne 13 hodiny 15 minút a môže stáť len 30,99 €. Prvý autobus odchádza o 22:08 a posledný autobus odchádza o 22:45. FlixBus má spoje každý deň medzi mestami Vilnius a Dolný Kubín a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Vilnius do mesta Dolný Kubín

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Vilnius alebo do mesta Dolný Kubín online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti