Autobus Würzburg - Kolín nad Rýnom

od 18,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Würzburg

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Najskorší spoj FlixBusu z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom odchádza o 04:30.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom odchádza o 23:35.
V meste Würzburg je toľkoto autobusových zastávok: 2; Würzburg main station (cooperations), Würzburg,,Hbf. V meste Kolín nad Rýnom je toľkoto autobusových zastávok: 3; Cologne East (Bergisch Gladbach, Refrath), Kolín nad Rýnom letisko (terminal 2), Leverkusen Mitte stanica. Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Nie, na cestovanie z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Cesta autobusom z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom je dlhá 297 km. FlixBus vás z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom dostane za 4 hodiny. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 2 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Kolín nad Rýnom, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom sa môžete dostať len za 17,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Cena detského lístka na autobus z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Z mesta Kolín nad Rýnom sa môžete jednoducho dostať do 261 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Kolín nad Rýnom sú Berlín, Hamburg, Frankfurt. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Samozrejme! Ponúkame výlety cez víkend z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom, takže môžete vyraziť v piatok a vrátiť sa v nedeľu.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom trvá približne 4 hodiny a môže stáť len 17,99 €. Prvý autobus odchádza o 04:30 a posledný autobus odchádza o 23:35. FlixBus má 9 spoje/-ov každý deň medzi mestami Würzburg a Kolín nad Rýnom a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Würzburg do mesta Kolín nad Rýnom

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Würzburg alebo do mesta Kolín nad Rýnom online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti