Autobus Bratislava - Madrid-Barajas (letisko)

od 156,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Bratislava

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, cestovanie letiskovým autobusom FlixBus z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) je ekologickejšie ako osobné autá a taxíky. Môžete tiež vykompenzovať svoje emisie uhlíka zvolením možnosti kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho cestovného lístka.
Áno, naše letiskové autobusy z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše služby pre ľudí so zdravotným postihnutím čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Obslužné zvieratá sú vítané vo všetkých našich letiskových autobusoch. Okrem toho bezplatne prepravujeme invalidné vozíky, skladacie invalidné vozíky a iné ortopedické pomôcky.
Kým si rezervujete letiskový transfer z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko), nezabudnite zohľadniť nasledovné.
  1. Odjazd – dbajte na to, aby na autobusovú zastávku v meste Bratislava prišli včas: pozrite si možnosti dopravy k nej.
  2. Trvanie cesty autobusom – zohľadnite čas potrebný, kým sa letiskový autobus dostane na letisko (približne 38 hodiny 15 minút).
  3. Čas potrebný na presun k odbaveniu – započítajte čas potrebný na presun z autobusovej zastávky k odbaveniu. Skontrolujte, kde na Madrid-Barajas (letisko) sa nachádza autobusová zastávka.
  4. Čas príchodu pred odletom – naplánujte si príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným časom odletu. To umožní dostatok času na odbavenie, bezpečnostné kontroly a možné neočakávané zdržania.
Zohľadnenie týchto faktorov vám pomôže efektívne si naplánovať transfer na Madrid-Barajas (letisko) a zaistiť cestovanie bez stresu.
Autobusové zastávky v meste Bratislava a na Madrid-Barajas (letisko) nájdete pomocou mapy dostupnej na tejto stránke. Na zaistenie bezproblémového cestovania si pozrite polohu autobusovej zastávky na Madrid-Barajas (letisko), aby ste vedeli, koľko času potrebujete na to, aby ste sa dostali k odbavovaciemu okienku.
Nie je potrebné vytlačiť si lístok na autobus na letisko, ak ste si ho kúpili online alebo cez aplikáciu. Pred nástupom do autobusu z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) stačí vodičovi ukázať QR kód, ktorý ste dostali v emaile alebo v aplikácii.
Najskorší letiskový spoj z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) odchádza o 03:40. Pri rezervácii svojho lístka na autobus myslite na to, že letiskový transfer z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) trvá zvyčajne približne 38 hodiny 15 minút. Nezabudnite zobrať do úvahy možné dopravné zápchy a čas potrebný na odbavovacie postupy na letisku. Snažte sa prísť na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným odletom.
Najneskorší letiskový transfer z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) odchádza o 17:55. Cesta autobusom medzi mestom Bratislava a Madrid-Barajas (letisko) trvá zvyčajne približne 38 hodiny 15 minút. Nezabudnite na možné dopravné zápchy a čas potrebný na letiskové formality. Odporúča sa príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred odletom.
V našich letiskových autobusoch z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) môžu cestujúci využiť vymoženosti ako väčší priestor na nohy, individuálne zásuvky, toalety a väčšina našich autobusov ponúka bezplatnú sieť Wi-Fi.
Cena detského lístka na letiskový autobus z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zvyčajne zľavu z bežného cestujúceho pre dospelých. Pri rezervácii vypočítavame najlacnejšiu cenu zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, detskí cestujúci zaplatia túto cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Letiskový autobusový spoj z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) začína od 156,99 €. Pre čo najvýhodnejšie ponuky zvážte cestovanie mimo špičiek alebo cez týždeň. Cestovný lístok si môžete pohodlne kúpiť na tomto webovom sídle alebo cez aplikáciu.
Letiskový transfer z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) prejde vzdialenosť 2631 km. Cesta zvyčajne trvá 38 hodiny 15 minút. Pri plánovaní svojej cesty nezabudne započítať možnú premávku a procesy na letisku.
Ponúkame rôzne bezpečné spôsoby platby pre lístky na letiskový transfer z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko). Možnosti zahŕňajú napríklad platbu kartou, PayPal, Google Pay a ďalšie. Všetky dostupné možnosti si môžete pozrieť v časti platby. V prípade ťažkostí je vždy k dispozícii naša stránka s pomocou. Pri kúpe cestovných lístkov v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Na letiskové spoje z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) si cestujúci môžu bezplatne zobrať jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Ak potrebujete ďalšiu alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Nezabudnite si pozrieť tiež pravidlá pre batožinu svojej leteckej spoločnosti.
Na sledovanie letiskového transferu z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) použite naše sledovanie autobusu v reálnom čase. Vyberte autobusovú zastávku na overenie času príjazdu na Madrid-Barajas (letisko) a skontrolujte prípadné meškania.

Letiskové transfery FlixBus z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko)

Váš cestovný lístok z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) s neprekonateľnými cenami a komfortom

Chcete sa bez ťažkostí dostať na Madrid-Barajas (letisko)? Začnite svoju cestu s letiskovou autobusovou dopravou FlixBus už od 156,99 €. Rezervácia je hračka — či sa rozhodnete urobiť je cez našu aplikáciu alebo toto webové sídlo. Pomôžeme vám s rôznymi zabezpečenými možnosťami platby, od kreditných kariet, po Google Pay a Apple Pay.

Naplánujte si letiskový transfer z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko)

Dochvíľnosť je kľúčová, keď nesmiete zmeškať let. Letiskový transfer z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) je dlhý 2631 km a zvyčajne trvá 38 hodiny 15 minút. No nezabudnite na nepredvídateľnosť premávky a časovú náročnosť letiskových procesov. Odporúčame prísť na Madrid-Barajas (letisko) 2 až 3 hodiny pred letom na zaistenie cestovania bez stresov. Dostaviť sa na autobusovú zastávku v meste Bratislava a na Madrid-Barajas (letisko) je prvý krok na vašej ceste. Použite naše praktické mapy na tejto stránke na nájdenie svojich zastávok v mieste odjazdu a na Madrid-Barajas (letisko). Naplánujte si transfer s naším najskorším spojom o 03:40 alebo si počas procesu rezervácie pozrite alternatívne dostupné jazdy pre svoj dátum odchodu.

Sledujte svoj transfer z mesta Bratislava na Madrid-Barajas (letisko) v reálnom čase

Držte si náskok s naším sledovaním autobusu v reálnom čase. Vyberte si zastávku autobusu a nenechajte si ujsť aktuálne informácie o príjazde svojho autobusu na Madrid-Barajas (letisko).

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti