Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 239183087 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Nočný autobus

Nočným autobusom po Európe

Naše nočné autobusy jazdia každú noc do mnohých európskych miest. Lístok si môžete kúpiť priamo u šoféra, takže si nemusíte dopredu robiť rezerváciu. S ešte menej zástavkami ako pri cestovaní cez deň sa čas cesty výrazne skráti.

Naše ceny lístkov sú neprekonateľné, ale pamätajte: čím skôr si rezervujete cestu, tým lacnejší bude lístok. Pri ceste nočným autobusom môže využiť služby, ktoré ponúkame. Veľký priestor pre nohy a nastaviteľné sedadlá znamenajú, že môžete oddychovať a spať celú cestu do destinácie. V autobuse si môžete kúpiť občerstvenie a nápoje, okrem toho je tam, samozrejme, toaleta, čo znamená, že kratšie zástavky nie sú potrebné, a naši šoféri vás z bodu A do bodu B dostanú cez noc ešte rýchlejšie. V nočnom autobuse sú zásuvky a Wi-fi, takže sa môžete uvelebiť a počas cesty pozerať film.

Naša sieť nočných autobusov v Európe

Ako by sa vám páčilo cestovať naším nočným autobusom z Prahy do Berlína alebo z Viedne do Mníchova? Čoskoro sa budete môcť cez noc dostať do každého väčšieho mesta v Európe, lebo naša sieť nočných autobusov rýchlo rastie. Lístky si môžete jednoducho kúpiť online, cez našu aplikáciu, v jednej z našich predajní s lístkami alebo priamo u šoféra autobusu. Potom sa môžete dobre vyspať a prísť do destinácie pripravený/-á objavovať!

Cestovanie našimi nočnými autobusmi je v skutočnosti prekvapivo efektívne: žiadny iný spôsob dopravy nie je taký energeticky úsporný a neprodukuje také malé množstvo skleníkových plynov na osobu ako naše autobusy, keď ich porovnáme s lietadlami, vlakmi a autami. Takže Európu môžete preskúmať s jedným z našich ekologických, rýchlych a pohodlných nočných autobusov.

Nočné cestovanie do Milána, Paríža, Düsseldorfu, Prahy, Turína...

... pričom sme uviedli len pár destinácií! Ak by ste chceli preskúmať Európu a radšej by ste cestovali, keď vonku nie je svetlo, cestujte jedným z našich nočných autobusov. Naša sieť nočných autobusov sa stále zväčšuje, preto často navštevujte túto stránku – ak zatiaľ v noci necestujeme do želanej destinácie, čoskoro budeme! Vyjadrite na našej facebookovej stránke, že sa vám páči, a prihláste sa na odber nášho newsletteru, aby ste sa vždy ako prvý/-á dozvedeli všetko o nových spojoch!

Nájdite si cestu s nočným autobusom

Obľúbené nočné autobusové spoje