§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Nočný autobus

Nočným autobusom po Európe

Naše nočné autobusy jazdia každú noc do mnohých európskych miest. Lístok si môžete kúpiť priamo u šoféra, takže si nemusíte dopredu robiť rezerváciu. S ešte menej zástavkami ako pri cestovaní cez deň sa čas cesty výrazne skráti.

Naše ceny lístkov sú neprekonateľné, ale pamätajte: čím skôr si rezervujete cestu, tým lacnejší bude lístok. Pri ceste nočným autobusom môže využiť služby, ktoré ponúkame. Veľký priestor pre nohy a nastaviteľné sedadlá znamenajú, že môžete oddychovať a spať celú cestu do destinácie. V autobuse si môžete kúpiť občerstvenie a nápoje, okrem toho je tam, samozrejme, toaleta, čo znamená, že kratšie zástavky nie sú potrebné, a naši šoféri vás z bodu A do bodu B dostanú cez noc ešte rýchlejšie. V nočnom autobuse sú zásuvky a Wi-fi, takže sa môžete uvelebiť a počas cesty pozerať film.

Naša sieť nočných autobusov v Európe

Ko by sa vám páčilo cestovať naším nočným autobusom z Prahy do Berlína alebo z Viedne do Mníchova? Čoskoro sa budete môcť cez noc dostať do každého väčšieho mesta v Európe, lebo naša sieť nočných autobusov rýchlo rastie. Lístky si môžete jednoducho kúpiť online, cez našu aplikáciu, v jednej z našich predajní s lístkami alebo priamo u šoféra autobusu. Potom sa môžete dobre vyspať a prísť do destinácie pripravený/-á objavovať!

Cestovanie našimi nočnými autobusmi je v skutočnosti prekvapivo efektívne: žiadny iný spôsob dopravy nie je taký energeticky úsporný a neprodukuje také malé množstvo skleníkových plynov na osobu ako naše autobusy, keď ich porovnáme s lietadlami, vlakmi a autami. Takže Európu môžete preskúmať s jedným z našich ekologických, rýchlych a pohodlných nočných autobusov.

Nočné cestovanie do Milána, Paríža, Düsseldorfu, Prahy, Turína...

... pričom sme uviedli len pár destinácií! Ak by ste chceli preskúmať Európu a radšej by ste cestovali, keď vonku nie je svetlo, cestujte jedným z našich nočných autobusov. Naša sieť nočných autobusov sa stále zväčšuje, preto často navštevujte túto stránku – ak zatiaľ v noci necestujeme do želanej destinácie, čoskoro budeme! Vyjadrite na našej facebookovej stránke, že sa vám páči, a prihláste sa na odber nášho newsletteru, aby ste sa vždy ako prvý/-á dozvedeli všetko o nových spojoch!

Nájdite si cestu s nočným autobusom

Obľúbené nočné autobusové spoje

Nočný autobus Praha – Amsterdam

Nočný autobus Mníchov - Berlín

Nočný autobus Viedeň - Berlín