Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 233 418 321 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Rezervácie miest na sedenie

Rezervácia miesta na sedenie

Chcete maximálne pohodlie počas cesty? Rezervujte si teraz v rámci rezervácie cesty obľúbené miesto na sedenie. Máte možnosť vybrať a rezervovať si miesto na sedenie podľa vlastnej voľby ešte pred začiatkom cesty na takmer všetkých spojoch v našej sieti.

Cestujete s priateľom alebo kamarátkou či s rodinou? Zabezpečte, aby ste vždy sedeli pri sebe.

Uvoľnite sa a vychutnajte si výhľad počas cesty na jednom z panoramatických miest. Aj na našich miestach so stolíkom môžete teraz sedieť pohodlnejšie.

So svojím rezervovaným obľúbeným miestom na sedenie môžete svoju cestu začať v pokoji a bez stresu.

Kategórie miest na sedenie

Pre svoju cestu FlixBusom si môžete vybrať z troch kategórií:

Panoráma
Panoráma:
Lepší výhľad počas cesty
Stolík
Stolík:
Väčšie pohodlie na mieste so stolíkom v našich dvojposchodových autobusoch
Klasické
Klasické:
Miesto na sedenie podľa vášho výberu
Rezervácia miesta na sedenie

Ako si môžem rezervovať miesto na sedenie?

Keď na vašom spoji ponúkame rezerváciu miesta na sedenie, zobrazí sa to v priebehu rezervácie na webovej stránke alebo v aplikácii po zadaní informácií o cestujúcich.  Aj v našich agentúrach a obchodoch je možná rezervácia miesta na sedenie.

Poplatok za rezerváciu miesta na sedenie závisí od druhu zvoleného miesta a vzdialenosti.  Všetky ceny za rezervácie miesta na sedenie nájdete tu.

Na lístku nájdete číslo miesta na sedenie. V našich autobusoch s rezerváciou miest na sedenie nájdete čísla miest na sedenie vo výške očí na odkladacom priestore pre príručnú batožinu napísané tmavošedou farbou.

Pridať, zmeniť a stornovať rezerváciu miesta na sedenie:

Rezervácia miesta je možná len počas procesu rezervácie cesty. Momentálne nie je možné dodatočne si rezervovať miesto na sedenie.  Ak chcete stornovať alebo zmeniť svoje miesto na sedenie, kliknite tu.

Skupiny:

Rezervované miesta na sedenie nie sú pridelené konkrétnym osobám vo vašej rezervácii.  Každý člen skupiny si môže ľubovoľne vybrať jedno z rezervovaných miest.

Ako v autobuse spoznám svoje miesto na sedenie?

V závislosti od konkrétnej cesty si môžete rezervovať miesta v celom autobuse alebo len v jednotlivých radoch. Rezervácie miest na sedenie nie sú možné v pár autobusoch. 

Ak ste si rezervovali konkrétne miesto na sedenie, číslo miesta na sedenie nájdete na svojom lístku.
V autobusoch s rezerváciou miest na sedenie nájdete čísla miest na sedenie vo výške očí na odkladacom priestore pre príručnú batožinu napísané tmavošedou farbou.

Ak ste si nerezervovali miesto na sedenie, na lístku však máte pridelené miesto, sadnite si na uvedené miesto.

Ak ste si nerezervovali miesto na sedenie a na lístku nie je uvedené žiadne miesto, môžete si sadnúť na ľubovoľné miesto z voľných miest na sedenie, ktoré nie sú určené na rezerváciu a ktoré sú označené zelenou nálepkou.  Keď chcete mať v takomto prípade konkrétne miesto na sedenie, odporúčame, aby ste k autobusu prišli skôr.  Osoby s obmedzenou pohyblivosťou majú pri výbere miesta, samozrejme, prednosť.