Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5€


Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Cestujte po Európe s FlixBusom v jednom z našich ekologických autobusov. Vyberte si spoj z našej rozsiahlej siete autobusových spojov; s viac ako 400 000 dennými spojmi do 3 000 destinácií vo vyše 40+ krajinách môžete naozaj preskúmať Európu!

Plánujete výlet s ruksakmi po Európe? Chcete si na poslednú chvíľu urobiť výlet do niektorého z krásnych miest? Alebo plánujete dovolenku s priateľmi či rodinou? Žiadny problém! Prepravíme vás z bodu A do bodu B za neprekonateľné ceny. Vyberte si Slovensko, Francúzsko, Holandsko, Švajčiarsko, Nemecko, Taliansko, Česko, Maďarsko, Chorvátsko, nehovoriac o Švédsku, Dánsku, Luxembursku, Slovinsku a Rakúsku – FlixBus ponúka dopravu, kedy chcete a kam chcete!

Presuňte sa z bodu A do bodu B bez stresu: vďaka informáciám o zástavkách autobusov na našej webovej stránke, aktuálnym cestovným poriadkom a ochotným pracovníkom a priateľským šoférom sa nemusíte ničoho obávať. Môžete si naplánovať cestu a do autobusu nastúpiť úplne v pohode.

Vaše FlixBus služby

Naším cieľom je ponúkať pohodlnú, nízkonákladovú a jasnú autobusovú dopravu. V prípade otázok pri plánovaní cesty si pozrite FAQ alebo nám jednoducho zavolajte. Náš ochotný tím zákazníckych služieb vyrieši všetky vaše problémy a neistoty!

Kúpte si výhodné lístky online cez FlixBus aplikáciu, v niektorej z našich predajní s lístkami alebo priamo od šoféra autobusu. Lístok je vaša záruka pohodlného sedadla v autobuse. V každom autobuse sú k dispozícii občerstvenie a nápoje, ktoré vám predajú naši priateľskí šoféri, takisto bezplatná Wi-fi a zásuvky. Takže počas cesty môžete surfovať na internete, pozerať filmy a byť v spojení.

Ušetrite s FlixBusom! Ušetrite peniaze s neprekonateľne lacnými lístkami, ušetrite čas s podrobnými cestovnými poriadkami a dochvíľnymi autobusmi a šetrite životné prostredie, lebo autobusová doprava je jedným z najšetrnejších spôsobov dopravy. Takže, či už cestujete do Prahy, Berlína, Viedne, Paríža alebo Frankfurtu, s FlixBusom budete vždy cestovať zeleno!

Nechajte si posielať exkluzívne ponuky, súťaže a novinky prihlásením sa na odber nášho newsletter-u a vyjadrením, že sa vám páči naša facebooková stránka. Medzi prvými sa dozviete všetky novinky a aktuálne informácie o FlixBuse.