Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5€flixbus trustpilot score uk

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Získajte cenovo dostupné lístky na autobus s FlixBusom!

Ak chcete cestovať po Slovensku alebo aj po celom svete, FlixBus vám ponúka množstvo autobusových spojení. S viac ako 400 000 spojmi na celom svete si jednoducho nájdete optimálnu možnosť pre svoju cestu. Naše cenovo dostupné lístky na autobus navyše uľahčujú dostať sa tam, kam chcete ísť, či už pracovne alebo kvôli zábave.

Trasy autobusov a cestovné poriadky vhodné pre vaše plány

Cestovanie s FlixBusom je s našimi častými autobusovými spojmi, spoľahlivými cestovnými poriadkami a pohodlnými, modernými autobusmi jednoduché a bezproblémové. Naša rozsiahla sieť pokrýva 40+ krajín a viac ako 3 000 destinácií na celom svete, čo uľahčuje plánovanie a kúpiť lístok na autobus online alebo cez našu jednoduchú aplikáciu. Na cestách môžete byť okrem toho aj stále pripojení na internet vďaka našej bezplatnej sieti Wi-Fi a sledovať svoju cestu v reálnom čase s naším moderným sledovacím systémom.

Kúpa lístkov na autobus je s FlixBusom totálne jednoduchá

S našou webovou stránkou a aplikáciou si môžete ľahko naplánovať svoju cestu, nájsť cenovo najvýhodnejšie lístky na autobus a bezpečne nakupovať. Či si robíte veľké plány, alebo si rezervujte výlet na poslednú chvíľu, s FlixBusom je kúpa lístkov na autobus úplná hračka. S naším pohodlným systémom elektronických lístkov navyše do autobusu nastúpite bez hľadania otravných papierov, keďže ako cestovný lístok poslúži váš telefón.

Objavte najlepšie destinácie, aké FlixBus ponúka

Naskočte do autobusu FlixBus a navštívte niektoré najobľúbenejšie mestá na Slovensku. Či chcete stráviť víkend plný zábavy v Bratislave, užiť si kultúru v Košiciach, chcete preskúmať Žilinu, alebo objaviť skryté poklady Prešova, s našou rozsiahlou sieťou autobusových spojov môžete na Slovensku jednoducho nazbierať zážitky, na ktoré nezabudnete.

Cestovanie s FlixBusom je udržateľnejšia voľba

Cestovanie autobusom nie je len pohodlná voľba, ale aj environmentálne zodpovedná, lebo autobusová doprava má v porovnaní s cestovaním autom menší vplyv na premávku a nižšie emisie. Pracujeme na tom, aby bolo cestovanie autobusmi ešte ekologickejšie – prostredníctvom vysokých environmentálnych noriem nášho vozového parku, využívania alternatívnych technológií pohonu a palív a možnosti kompenzácie emisií kysličníka uhličitého pre všetkých cestujúcich pri kúpe autobusových lístkov. Takže keď cestujete FlixBusom, viete, že ste si vybrali zodpovednú voľbu.

Cestujte pohodlne a štýlovo s FlixBusom

FlixBus nielenže kladie prioritu na pohodlie a komfort pre vašu cestu, ale tiež zaisťuje, aby ste mohli cestovať so všetkou potrebnou batožinou. Každý cestujúci si na cestu autobusom môže zobrať jeden kus príručnej a jeden kus cestovnej batožiny. Okrem batožiny zahrnutej v cene ponúkajú naše autobusy vymoženosti, ako Wi-Fi v autobuse, väčší priestor na nohy, elektrické zásuvky a toalety, aby bola vaša cesto čo najpohodlnejšia a najpríjemnejšia. S našou ľahko použiteľnou aplikáciu a jednoduchou rezervačnou platformou nebolo plánovanie cesty autobusom nikdy jednoduchšie. Rezervujte si lístok na autobus s FlixBusom ešte dnes a cestujte pohodlne a štýlovo so všetkou svojou batožinou.