Autobus Žiar nad Hronom - Viedeň

od 17,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Žiar nad Hronom

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Najskorší spoj FlixBusu z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň odchádza o 05:40.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň odchádza o 15:45.
V Žiar nad Hronom je jedna autobusová zastávka; Žiar nad Hronom (autobusová stanica). V meste Viedeň je toľkoto autobusových zastávok: 5; Viedeň (Karlsplatz), Viedeň - Hbf, Viedeň Matzleinsdorferplatz (Triester Straße), Viedeň West Station (Felberstraße), Wien,,VIB Erdberg. Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Nie, na cestovanie z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň sa môžete dostať len za 17,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Cena detského lístka na autobus z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Z mesta Viedeň sa môžete jednoducho dostať do 273 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Viedeň sú Budapešť, Bratislava, Graz. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!

Hľadáte lístky na autobus z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň trvá približne 5 hodiny 35 minút a môže stáť len 17,99 €. Prvý autobus odchádza o 05:40 a posledný autobus odchádza o 15:45. FlixBus má 5 spoje/-ov každý deň medzi mestami Žiar nad Hronom a Viedeň a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Žiar nad Hronom do mesta Viedeň

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Žiar nad Hronom alebo do mesta Viedeň online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti