Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 233 418 321 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobusoví partneri

Autobusoví partneri FlixBus – partnerstvo medzi rovnými

Ste nadšený a tradičný autobusový dopravca, ktorý chce vstúpiť na trh diaľkovej autobusovej dopravy prostredníctvom spoľahlivého partnera na rovnocennom základe? FlixBus je celoštátna etablovaná zastrešujúca značka a má najproduktívnejšiu sieť diaľkových autobusov s potrebným know-how, silným marketingom, predajnou platformou a inovatívnym systémom predaja lístkov. Ak potrebujete ďalšie informácie o modeli spolupráce s autobusovými partnermi,kontaktujte priamo nás.

Vaša kontaktná osoba

Swen Neumann

Vedúci rozvoja obchodu

Tel. +49 (0)89–235 135 150

E-mail: partneri@flixbus.sk


Naša sieť autobusových partnerov – spoliehame sa na silných obchodných partnerov

Za autobusovým dopravcom FlixBus je sieť najprestížnejších podnikov v odvetví. S celkovým vozovým parkom vyše 3 000 autobusov a desaťročiami skúseností s ich prevádzkou poskytujú naši autobusoví partneri najvyššiu kvalitu a najvyšší bezpečnostný štandard. Mnohé tradičné podniky v celej Európe sú spoľahlivými partnermi pre operatívnu činnosť, čo umožňuje nepretržitý a úspešný rozvoj našej európskej autobusovej siete.