FlixBus znovu otvára linku z Nitry do Padovy. Je výhodným priamym spojením do Bratislavy, Viedne, Ľubľany či Benátok

27/05/2021

Tlačová správa 27/5/2021

 

FlixBus obnovuje od 3. júna spojenie medzi Nitrou a Padovou. Z Nitry bude linka premávať od štvrtka do nedele, z Padovy bude vyrážať v pondelok a potom od piatku do nedele. Ceny začínajú na 34,99 €.

 

Zelený autobus bude z Nitry vyrážať o pol siedmej ráno a do Padovy dorazí o 19:05. "Tento spoj je veľmi výhodný hneď v niekoľkých ohľadoch," uvádza tlačová hovorkyňa FlixBusu Eva Krejčí a dopĺňa: "Pre Nitranov predstavuje komfortné spojenie s Bratislavou a pre všetkých cestujúcich potom optimálnu priamu linku na viedenské letisko aj hlavnú stanicu, do Grazu, Ľubľany a Benátok. " Spiatočný spoj z Padovy štartuje o 9.05 h, do Nitry prichádza o pol desiatej večer.

 

Novinka: Cestujúci si môžu online prikúpiť ďalšiu batožinu do rezervácie za rovnakú cenu

FlixBus zavádza novinku, ktorá má cestujúcim uľahčiť rezerváciu. Prostredníctvom služby My Booking bolo doteraz možné zmeniť meno cestujúceho, pridať alebo upraviť telefónne číslo či zrušiť rezerváciu. Po novom FlixBus umožňuje online doplniť ďalšiu batožinu aj po dokončení rezervácie a to za pôvodnú, nijako nezvýšenú, cenu.

 

Rúško a dezinfekcia rúk je základ. Udržujte rozostupy, kde to ide

Už od jari minulého roka sú v autobusových spojoch FlixBusu zavedené osobitné bezpečnostné opatrenia. Nástup na palubu autobusu je umožnený len zadnými dverami, pri ktorých je cestujúcim k dispozícii dezinfekcia na ruky. Cestujúci sú povinní mať nasadené respirátory. Samotné odbavenie prebieha bezkontaktne prostredníctvom mobilných telefónov. Vodiči cestujúcim pripomínajú nutnosť dodržiavať pri nástupe do autobusu dostatočné rozostupy. Dezinfekcia a vetranie vozidiel po každej jazde prebieha podľa pokynov pre dezinfekciu na základe predpisov a nariadení Svetovej zdravotníckej organizácie. Spoločnosť aj naďalej apeluje na samotných cestujúcich, aby na cestu vyrazili len vo výbornom zdravotnom stave, dodržiavali základné bezpečnostné opatrenia a hygienické návyky a chránili tak počas cesty seba aj svoje okolie.

 

Tlačová správa v pdf