Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 239183087 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Vaša bezplatná zábava v autobuse*

Počas svojej cesty s FlixBusom sa na svojom zariadení môžete pripojiť na náš portál s bezplatnou zábavu v autobuse.

Wi-Fi na palubě autobusu

1.

Pripojte sa na FlixBus Wi-Fi.

2.

Otvorte media.flixbus.com a začnite surfovať!

Žiaľ, nie všetky naše autobusy sú vybavené systémom zábavy v autobuse. Ak sa neviete dostať na náš mediálny obsah, je pravdepodobné, že zábava v autobuse nie je dostupná na tejto ceste. Internet však môžete aj tak používať prostredníctvom našej siete FlixBus Wi-Fi.


Máte problém pripojiť sa na zábavu v autobuse?

  • Pripojili ste sa na sieť FlixBus Wi-Fi, nič sa však nestalo, alebo ste odišli z portálu a neviete, ako sa dostať späť na portál:
    Zvyčajne vás automaticky presmerujú na prihlasovaciu stránku po pripojení na sieť FlixBus Wi-Fi. Ak sa to automaticky nestane, alebo ste odišli z portálu, môžete sa na portál kedykoľvek dostať cez stránku media.flixbus.com.
     
  • Zadali ste media.flixbus.com, ale stále vás to presmerováva na:
    Overte si, či je vaše zariadené pripojené na sieť FlixBus Wi-Fi, lebo niektoré zariadenia sa niekedy prepnú na mobilnú sieť.

    Zatiaľ však nie sú všetky naše autobusy vybavené systémom zábavy v autobuse.  Ak sa neviete dostať na náš mediálny obsah, je pravdepodobné, že zábava  v autobuse nie je dostupná na tejto ceste. Internet však môžete používať aj tak prostredníctvom našej siete FlixBus Wi-Fi.


Svet zábavy čaká na vás!

Pozerajte – Užite si cestu so širokým výberom filmov a seriálov v našej rozsiahlej databáze.

Počúvajte – Chcete sa zo sedadla proste kochať krajinou a scenériou? Započúvajte sa do nášho výberu audiokníh od Spoken Ink.

Čítajte – Ponorte sa do sveta fantázie alebo inšpiratívnych životných príbehov s naším výberom beletrie a náučnej literatúry od Kobo.

Hrajte sa – Čas vám utečie neskutočne rýchlo s naším širokým výberom pútavých fantasy, strategických a puzzle hier.

Your free Entertainment on Board
 

Informácie o ceste

Zábava je len časť zážitku FlixBus. Na portáli nájdete aj relevantné informácie o svojej ceste FlixTrip. V časti My Journey máte kedykoľvek prístup k aktuálnej polohe autobusu. Čoskoro uvidíte aj presnú trasu a aktuálny odhadovaný čas príjazdu – tak sledujte ďalšiu aktualizáciu portálu.

Prajeme vám príjemnú cestu a užite si zábavu v autobuse FlixBus

*Podľa dostupnosti