Ste v sieti!

Pred použitím siete Wi-Fi si pozrite, čo všetko dokáže naša bezplatná služba vo vozidle.

K sieti Wi-Fi sa môžete pripojiť len po nastúpení do autobusu FlixBus alebo vlaku FlixTrain. Na svojom smartfóne musíte otvoriť nastavenia Wi-Fi, vybrať „FlixBus Wi-Fi“ alebo „FlixTrain Wi-Fi“ a akceptovať podmienky. Po vytvorení internetového pripojenia si môžete začať prehliadať internet. Keď sa chcete vrátiť na našu vstupnú stránku Wi-Fi, choďte na stránku wifi.flixbus.com alebo wifi.flixtrain.com.

Sieť Wi-Fi, žiaľ, nie je neobmedzená. Aby sa zabezpečila optimalizácia šírky pásma s cieľom poskytnúť čo najlepší zážitok všetkým vo vozidle, môže byť obmedzená rýchlosť a určité webové stránky. Po spotrebe svojho objemu dát nebudete mať prístup na internet alebo budete mať nižšiu rýchlosť pripojenia. Po ceste vám e-mailom pošleme prieskum, ktorý nám pomôže ďalej zlepšovať sieť Wi-Fi v autobuse.

Obmedzujeme objem dát a rýchlosť pripojenia, aby sme mohli každému používateľovi poskytnúť dobré služby. Náš cieľ je zabezpečiť čo najlepšie služby pre všetkých cestujúcich, no z dôvodu pohyblivých podmienok vozidla a obmedzení krajiny/regiónu nemôžeme zaručiť rýchly alebo nepretržitý prístup na internet. Ak máte zlé internetové pripojenie, skúste to znova neskôr, pretože môžete prechádzať oblasťou s nízkym pokrytím. Nezabudnite vyplniť prieskum, ktorý vám pošleme po ceste, aby ste nám pomohli ďalej zlepšovať sieť Wi-Fi vo vozidle.

Môžete používať WhatsApp, Messenger a iné textové služby, pozrieť si e-maily, prezerať si Instagram a Facebook (možnosti videa môžu byť obmedzené) a prehliadať si internet všeobecne.

Platformy na streamovanie videa a audia spotrebúvajú veľa dát, takže prístup k platformám ako Netflix, Prime Video, Disney+, TikTok, YouTube alebo Spotify je zablokovaný. Aby sme zabránili rýchlemu spotrebovaniu vašich dát, obmedzili sme tiež prístup k obchodom aplikácií. Keď chcete počúvať hudbu, pozrieť si film alebo sledovať svoju obľúbenú televíznu šou, nezabudnite si ich stiahnuť pred cestou.

Sieť Wi-fi vo vozidle je verejná; preto odporúčame, aby ste sa počas pripojenia neposielali súkromné alebo citlivé informácie.

V súčasnosti nemáme na predaj žiadne ďalšie balíky.

Pozrite si časť s pomocou alebo sa skontaktujte s naším zákazníckym servisom online.

Zážitok Flix

Naše služby vo vozidle

Naše autobusy majú toalety, elektrické zásuvky a dokonca aj bezplatnú sieť Wi-fi.

Informácie o spoji

Všetky informácie o aktuálnom spoji a zastávkach.

Spravujte svoje rezervácie

Všetky doplnkové služby

Máte batožinu navyše alebo nadrozmernú batožinu? Pridajte ju do svojej rezervácie a nezabudnite zahrnúť všetko.
Cestujete s rodinou alebo priateľmi? Rezervujte si miesta na sedenie pre čo najpríjemnejšiu cestu.

Spravujte svoju cestu

Musíte zmeniť alebo zrušiť svoju cestu? Rezerváciu môžete zmeniť do 15 minút pred odjazdom na našej webovej stránke alebo v aplikácii FlixBusu.