Autobus Belehrad - Budapešť

od 24,90 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Belehrad

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Belehrad do mesta Budapešť sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Belehrad do mesta Budapešť. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Belehrad do mesta Budapešť odchádza o 08:00.
Z mesta Budapešť sa môžete jednoducho dostať do 255 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Budapešť sú Viedeň, Praha, Bratislava. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Cena detského lístka na autobus z mesta Belehrad do mesta Budapešť závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Belehrad do mesta Budapešť, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Belehrad do mesta Budapešť, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Pri cestovaní z mesta Belehrad do mesta Budapešť môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Z mesta Belehrad do mesta Budapešť sa môžete dostať len za 24,90 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Belehrad do mesta Budapešť si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Belehrad do mesta Budapešť. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Cesta autobusom z mesta Belehrad do mesta Budapešť je dlhá 376 km. FlixBus vás z mesta Belehrad do mesta Budapešť dostane za 6 hodiny. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 2 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Belehrad do mesta Budapešť ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Budapešť, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Belehrad do mesta Budapešť je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Samozrejme! Ponúkame výlety cez víkend z mesta Belehrad do mesta Budapešť, takže môžete vyraziť v piatok a vrátiť sa v nedeľu.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Belehrad do mesta Budapešť odchádza o 16:30.
Nie, na cestovanie z mesta Belehrad do mesta Budapešť si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.
V meste Belehrad je toľkoto autobusových zastávok: 2; Autokomanda Belgrade, Belgrade bus station. V meste Budapešť je toľkoto autobusových zastávok: 3; Budapest Kelenföld bus station, Budapest Mexikói út, Budapest,,Népliget aut.áll.. Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Belehrad do mesta Budapešť?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Belehrad do mesta Budapešť trvá približne 6 hodiny a môže stáť len 24,90 €. Prvý autobus odchádza o 08:00 a posledný autobus odchádza o 16:30. FlixBus má 3 spoje/-ov každý deň medzi mestami Belehrad a Budapešť a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Belehrad do mesta Budapešť

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Belehrad alebo do mesta Budapešť online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti