Autobus Budapešť (letisko) ↔ Prešov

od 15,90 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Budapešť (letisko)

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Nie je potrebné vytlačiť si lístok na autobus na letisko, ak ste si ho kúpili online alebo cez aplikáciu. Pred nástupom do autobusu z mesta Budapešť (letisko) na Prešov stačí vodičovi ukázať QR kód, ktorý ste dostali v emaile alebo v aplikácii.
Najneskorší letiskový transfer z mesta Budapešť (letisko) na Prešov odchádza o 19:10. Cesta autobusom medzi mestom Budapešť (letisko) a Prešov trvá zvyčajne približne 3 hodiny 40 minút. Nezabudnite na možné dopravné zápchy a čas potrebný na letiskové formality. Odporúča sa príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred odletom.
Najskorší letiskový spoj z mesta Budapešť (letisko) na Prešov odchádza o 00:25. Pri rezervácii svojho lístka na autobus myslite na to, že letiskový transfer z mesta Budapešť (letisko) na Prešov trvá zvyčajne približne 3 hodiny 40 minút. Nezabudnite zobrať do úvahy možné dopravné zápchy a čas potrebný na odbavovacie postupy na letisku. Snažte sa prísť na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným odletom.
V našich letiskových autobusoch z mesta Budapešť (letisko) na Prešov môžu cestujúci využiť vymoženosti ako väčší priestor na nohy, individuálne zásuvky, toalety a väčšina našich autobusov ponúka bezplatnú sieť Wi-Fi.
Áno, cestovanie letiskovým autobusom FlixBus z mesta Budapešť (letisko) na Prešov je ekologickejšie ako osobné autá a taxíky. Môžete tiež vykompenzovať svoje emisie uhlíka zvolením možnosti kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho cestovného lístka.
Áno, naše letiskové autobusy z mesta Budapešť (letisko) na Prešov sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše služby pre ľudí so zdravotným postihnutím čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Obslužné zvieratá sú vítané vo všetkých našich letiskových autobusoch. Okrem toho bezplatne prepravujeme invalidné vozíky, skladacie invalidné vozíky a iné ortopedické pomôcky.
Cena detského lístka na letiskový autobus z mesta Budapešť (letisko) na Prešov závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zvyčajne zľavu z bežného cestujúceho pre dospelých. Pri rezervácii vypočítavame najlacnejšiu cenu zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, detskí cestujúci zaplatia túto cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Na letiskové spoje z mesta Budapešť (letisko) na Prešov si cestujúci môžu bezplatne zobrať jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Ak potrebujete ďalšiu alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Nezabudnite si pozrieť tiež pravidlá pre batožinu svojej leteckej spoločnosti.
Ponúkame rôzne bezpečné spôsoby platby pre lístky na letiskový transfer z mesta Budapešť (letisko) na Prešov. Možnosti zahŕňajú napríklad platbu kartou, PayPal, Google Pay a ďalšie. Všetky dostupné možnosti si môžete pozrieť v časti platby. V prípade ťažkostí je vždy k dispozícii naša stránka s pomocou. Pri kúpe cestovných lístkov v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Na sledovanie letiskového transferu z mesta Budapešť (letisko) na Prešov použite naše sledovanie autobusu v reálnom čase. Vyberte autobusovú zastávku na overenie času príjazdu na Prešov a skontrolujte prípadné meškania.
Letiskový autobusový spoj z mesta Budapešť (letisko) na Prešov začína od 15,90 €. Pre čo najvýhodnejšie ponuky zvážte cestovanie mimo špičiek alebo cez týždeň. Cestovný lístok si môžete pohodlne kúpiť na tomto webovom sídle alebo cez aplikáciu.
Letiskový transfer z mesta Budapešť (letisko) na Prešov prejde vzdialenosť 299 km. Cesta zvyčajne trvá 3 hodiny 40 minút. Pri plánovaní svojej cesty nezabudne započítať možnú premávku a procesy na letisku.
Autobusové zastávky v meste Budapešť (letisko) a na Prešov nájdete pomocou mapy dostupnej na tejto stránke. Na zaistenie bezproblémového cestovania si pozrite polohu autobusovej zastávky na Prešov, aby ste vedeli, koľko času potrebujete na to, aby ste sa dostali k odbavovaciemu okienku.
Kým si rezervujete letiskový transfer z mesta Budapešť (letisko) na Prešov, nezabudnite zohľadniť nasledovné.
  1. Odjazd – dbajte na to, aby na autobusovú zastávku v meste Budapešť (letisko) prišli včas: pozrite si možnosti dopravy k nej.
  2. Trvanie cesty autobusom – zohľadnite čas potrebný, kým sa letiskový autobus dostane na letisko (približne 3 hodiny 40 minút).
  3. Čas potrebný na presun k odbaveniu – započítajte čas potrebný na presun z autobusovej zastávky k odbaveniu. Skontrolujte, kde na Prešov sa nachádza autobusová zastávka.
  4. Čas príchodu pred odletom – naplánujte si príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným časom odletu. To umožní dostatok času na odbavenie, bezpečnostné kontroly a možné neočakávané zdržania.
Zohľadnenie týchto faktorov vám pomôže efektívne si naplánovať transfer na Prešov a zaistiť cestovanie bez stresu.

Letiskové transfery FlixBus z mesta Budapešť (letisko) na Prešov

Váš cestovný lístok z mesta Budapešť (letisko) na Prešov s neprekonateľnými cenami a komfortom

Chcete sa bez ťažkostí dostať na Prešov? Začnite svoju cestu s letiskovou autobusovou dopravou FlixBus už od 15,90 €. Rezervácia je hračka — či sa rozhodnete urobiť je cez našu aplikáciu alebo toto webové sídlo. Pomôžeme vám s rôznymi zabezpečenými možnosťami platby, od kreditných kariet, po Google Pay a Apple Pay.

Naplánujte si letiskový transfer z mesta Budapešť (letisko) na Prešov

Dochvíľnosť je kľúčová, keď nesmiete zmeškať let. Letiskový transfer z mesta Budapešť (letisko) na Prešov je dlhý 299 km a zvyčajne trvá 3 hodiny 40 minút. No nezabudnite na nepredvídateľnosť premávky a časovú náročnosť letiskových procesov. Odporúčame prísť na Prešov 2 až 3 hodiny pred letom na zaistenie cestovania bez stresov. Dostaviť sa na autobusovú zastávku v meste Budapešť (letisko) a na Prešov je prvý krok na vašej ceste. Použite naše praktické mapy na tejto stránke na nájdenie svojich zastávok v mieste odjazdu a na Prešov. Naplánujte si transfer s naším najskorším spojom o 00:25 alebo si počas procesu rezervácie pozrite alternatívne dostupné jazdy pre svoj dátum odchodu.

Sledujte svoj transfer z mesta Budapešť (letisko) na Prešov v reálnom čase

Držte si náskok s naším sledovaním autobusu v reálnom čase. Vyberte si zastávku autobusu a nenechajte si ujsť aktuálne informácie o príjazde svojho autobusu na Prešov.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti