Autobus Francisco Sá Carneiro Airport - Santiago de Compostela

od 18,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Francisco Sá Carneiro Airport

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Z mesta Santiago de Compostela sa môžete jednoducho dostať do 9 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Santiago de Compostela sú Porto, Lisabon, Cape Finisterre. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela sa môžete dostať len za 18,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela odchádza o 17:20.
Cena detského lístka na autobus z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela odchádza o 07:55.
V Francisco Sá Carneiro Airport je jedna autobusová zastávka; Porto (Airport). V meste Santiago de Compostela je jedna autobusová zastávka; Santiago de Compostela (Bus Station) Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Nie, na cestovanie z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela trvá približne 4 hodiny 5 minút a môže stáť len 18,99 €. Prvý autobus odchádza o 07:55 a posledný autobus odchádza o 17:20. FlixBus má 7 spoje/-ov každý deň medzi mestami Francisco Sá Carneiro Airport a Santiago de Compostela a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Francisco Sá Carneiro Airport do mesta Santiago de Compostela

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Francisco Sá Carneiro Airport alebo do mesta Santiago de Compostela online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti