Autobus Jelšava ↔ Bánovce nad Bebravou

od 13,90 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Jelšava

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Cesta autobusom z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou je dlhá 225 km. FlixBus vás z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou dostane za 4 hodiny 20 minút. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 10 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Bánovce nad Bebravou, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Nie, na cestovanie z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.
V Jelšava je jedna autobusová zastávka; Jelšava (námestie). V meste Bánovce nad Bebravou je jedna autobusová zastávka; Bánovce nad Bebravou (bus station) Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou odchádza o 08:40.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou odchádza o 08:40.
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Cena detského lístka na autobus z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Pri cestovaní z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou sa môžete dostať len za 14,89 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou trvá približne 4 hodiny 20 minút a môže stáť len 14,89 €. Prvý autobus odchádza o 08:40. FlixBus má spoje každý deň medzi mestami Jelšava a Bánovce nad Bebravou a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Jelšava do mesta Bánovce nad Bebravou

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Jelšava alebo do mesta Bánovce nad Bebravou online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti