Autobus Las Vegas, NV - Los Angeles, CA

od 45,99 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Las Vegas, NV

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, pre cestu z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles sú k dispozícii nočné autobusy. Pri ceste naším nočným autobusom môže využiť služby, ktoré ponúkame. Užite si veľký priestor na nohy a nastaviteľné sedadlá na zaistenie pohodlného spánku počas svojej cesty do mesta Los Angeles. V nočných autobusoch z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles sú elektrické zastávky a sieť Wi-Fi, takže si počas svojej cesty môžete pohodlne oddýchnuť a pozrieť si film.
Samozrejme! Ponúkame výlety cez víkend z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles, takže môžete vyraziť v piatok a vrátiť sa v nedeľu.
Z mesta Los Angeles sa môžete jednoducho dostať do 82 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Los Angeles sú Las Vegas, NV, San Diego, CA, San Francisco, CA. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Cesta autobusom z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles je dlhá 428 km. FlixBus vás z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles dostane za 4 hodiny 10 minút. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 1 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Los Angeles, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles sa môžete dostať len za 45,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles odchádza o 23:45.
Cena detského lístka na autobus z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles odchádza o 02:45.
V meste Las Vegas je toľkoto autobusových zastávok: 9; Henderson (Galleria at Sunset), Las Vegas (Cox Pavilion - University of Nevada, Las Vegas), Las Vegas (Treasure Island), Las Vegas Airport, Las Vegas Downtown (1st St), Las Vegas North (E Craig Rd), Las Vegas S Strip Transit Terminal, Las Vegas Strip (Gilespie St), Las Vegas Strip (Las Vegas Blvd). V meste Los Angeles je toľkoto autobusových zastávok: 8; Downey (Stonewood Center), Los Angeles (Hollywood / Highland), Los Angeles (Hope St/Jefferson Blvd - University of Southern California ), Los Angeles (UCLA), Los Angeles (West LA - Expo/Sepulveda), Los Angeles Downtown (FlixBus Lot), Los Angeles Union Station, Los Angeles Union Station Arrivals. Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Nie, na cestovanie z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles trvá približne 4 hodiny 10 minút a môže stáť len 45,99 €. Prvý autobus odchádza o 02:45 a posledný autobus odchádza o 23:45. FlixBus má 10 spoje/-ov každý deň medzi mestami Las Vegas a Los Angeles a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Las Vegas do mesta Los Angeles

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Las Vegas alebo do mesta Los Angeles online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti