Autobus Rím - Siena

od 8,49 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Rím

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Najskorší spoj FlixBusu z mesta Rím do mesta Siena odchádza o 01:45.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Rím do mesta Siena odchádza o 21:25.
V meste Rím je toľkoto autobusových zastávok: 7; Roma Aurelia, Rome Anagnina, Rome Laurentina, Rome Piazza Indipendenza, Rome Termini, Rome Vaticano, Rím Tiburtina. V meste Siena je toľkoto autobusových zastávok: 6; Siena (Colonna San Marco), Siena (Stellino), Siena (piazza Gramsci), Siena (viale Toselli), Siena Viale Toselli, Siena železničná stanica. Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Nie, na cestovanie z mesta Rím do mesta Siena si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Rím do mesta Siena sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Rím do mesta Siena. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Cesta autobusom z mesta Rím do mesta Siena je dlhá 230 km. FlixBus vás z mesta Rím do mesta Siena dostane za 2 hodiny 39 minút. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 1 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Rím do mesta Siena ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Siena, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Rím do mesta Siena je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Z mesta Rím do mesta Siena sa môžete dostať len za 8,49 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Rím do mesta Siena si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Rím do mesta Siena. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Rím do mesta Siena môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Rím do mesta Siena, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Rím do mesta Siena, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Cena detského lístka na autobus z mesta Rím do mesta Siena závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Z mesta Siena sa môžete jednoducho dostať do 103 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Siena sú Rím, Boloňa, Miláno. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Áno, pre cestu z mesta Rím do mesta Siena sú k dispozícii nočné autobusy. Pri ceste naším nočným autobusom môže využiť služby, ktoré ponúkame. Užite si veľký priestor na nohy a nastaviteľné sedadlá na zaistenie pohodlného spánku počas svojej cesty do mesta Siena. V nočných autobusoch z mesta Rím do mesta Siena sú elektrické zastávky a sieť Wi-Fi, takže si počas svojej cesty môžete pohodlne oddýchnuť a pozrieť si film.
Samozrejme! Ponúkame výlety cez víkend z mesta Rím do mesta Siena, takže môžete vyraziť v piatok a vrátiť sa v nedeľu.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Rím do mesta Siena?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Rím do mesta Siena trvá približne 2 hodiny 39 minút a môže stáť len 8,49 €. Prvý autobus odchádza o 01:45 a posledný autobus odchádza o 21:25. FlixBus má 14 spoje/-ov každý deň medzi mestami Rím a Siena a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Rím do mesta Siena

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Rím alebo do mesta Siena online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti