Autobus Tisovec - Uherské Hradiště

od 17,49 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Tisovec

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Z mesta Uherské Hradiště sa môžete jednoducho dostať do 17 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Uherské Hradiště sú Praha, Brno, Trenčín. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Cesta autobusom z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště je dlhá 285 km. FlixBus vás z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště dostane za 5 hodiny 45 minút. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 10 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Uherské Hradiště, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště sa môžete dostať len za 12,99 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště odchádza o 09:25.
Cena detského lístka na autobus z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště odchádza o 09:25.
V Tisovec je jedna autobusová zastávka; Tisovec (námestie). V meste Uherské Hradiště je jedna autobusová zastávka; Uherské Hradiště (autobusová stanica) Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Nie, na cestovanie z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště trvá približne 5 hodiny 45 minút a môže stáť len 12,99 €. Prvý autobus odchádza o 09:25. FlixBus má spoje každý deň medzi mestami Tisovec a Uherské Hradiště a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Tisovec do mesta Uherské Hradiště

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Tisovec alebo do mesta Uherské Hradiště online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti