Autobus Turín ↔ Bergamo-Orio al Serio (letisko)

od 18,90 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Turín

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Letiskový transfer z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) prejde vzdialenosť 189 km. Cesta zvyčajne trvá 2 hodiny 35 minút. Pri plánovaní svojej cesty nezabudne započítať možnú premávku a procesy na letisku.
Autobusové zastávky v meste Turín a na Bergamo-Orio al Serio (letisko) nájdete pomocou mapy dostupnej na tejto stránke. Na zaistenie bezproblémového cestovania si pozrite polohu autobusovej zastávky na Bergamo-Orio al Serio (letisko), aby ste vedeli, koľko času potrebujete na to, aby ste sa dostali k odbavovaciemu okienku.
Kým si rezervujete letiskový transfer z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko), nezabudnite zohľadniť nasledovné.
  1. Odjazd – dbajte na to, aby na autobusovú zastávku v meste Turín prišli včas: pozrite si možnosti dopravy k nej.
  2. Trvanie cesty autobusom – zohľadnite čas potrebný, kým sa letiskový autobus dostane na letisko (približne 2 hodiny 35 minút).
  3. Čas potrebný na presun k odbaveniu – započítajte čas potrebný na presun z autobusovej zastávky k odbaveniu. Skontrolujte, kde na Bergamo-Orio al Serio (letisko) sa nachádza autobusová zastávka.
  4. Čas príchodu pred odletom – naplánujte si príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným časom odletu. To umožní dostatok času na odbavenie, bezpečnostné kontroly a možné neočakávané zdržania.
Zohľadnenie týchto faktorov vám pomôže efektívne si naplánovať transfer na Bergamo-Orio al Serio (letisko) a zaistiť cestovanie bez stresu.
V našich letiskových autobusoch z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) môžu cestujúci využiť vymoženosti ako väčší priestor na nohy, individuálne zásuvky, toalety a väčšina našich autobusov ponúka bezplatnú sieť Wi-Fi.
Ponúkame rôzne bezpečné spôsoby platby pre lístky na letiskový transfer z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko). Možnosti zahŕňajú napríklad platbu kartou, PayPal, Google Pay a ďalšie. Všetky dostupné možnosti si môžete pozrieť v časti platby. V prípade ťažkostí je vždy k dispozícii naša stránka s pomocou. Pri kúpe cestovných lístkov v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Na letiskové spoje z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) si cestujúci môžu bezplatne zobrať jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Ak potrebujete ďalšiu alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Nezabudnite si pozrieť tiež pravidlá pre batožinu svojej leteckej spoločnosti.
Nie je potrebné vytlačiť si lístok na autobus na letisko, ak ste si ho kúpili online alebo cez aplikáciu. Pred nástupom do autobusu z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) stačí vodičovi ukázať QR kód, ktorý ste dostali v emaile alebo v aplikácii.
Na sledovanie letiskového transferu z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) použite naše sledovanie autobusu v reálnom čase. Vyberte autobusovú zastávku na overenie času príjazdu na Bergamo-Orio al Serio (letisko) a skontrolujte prípadné meškania.
Letiskový autobusový spoj z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) začína od 18,50 €. Pre čo najvýhodnejšie ponuky zvážte cestovanie mimo špičiek alebo cez týždeň. Cestovný lístok si môžete pohodlne kúpiť na tomto webovom sídle alebo cez aplikáciu.
Cena detského lístka na letiskový autobus z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zvyčajne zľavu z bežného cestujúceho pre dospelých. Pri rezervácii vypočítavame najlacnejšiu cenu zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, detskí cestujúci zaplatia túto cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Najneskorší letiskový transfer z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) odchádza o 22:15. Cesta autobusom medzi mestom Turín a Bergamo-Orio al Serio (letisko) trvá zvyčajne približne 2 hodiny 35 minút. Nezabudnite na možné dopravné zápchy a čas potrebný na letiskové formality. Odporúča sa príchod na letisko 2 až 3 hodiny pred odletom.
Áno, cestovanie letiskovým autobusom FlixBus z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) je ekologickejšie ako osobné autá a taxíky. Môžete tiež vykompenzovať svoje emisie uhlíka zvolením možnosti kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho cestovného lístka.
Najskorší letiskový spoj z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) odchádza o 00:30. Pri rezervácii svojho lístka na autobus myslite na to, že letiskový transfer z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) trvá zvyčajne približne 2 hodiny 35 minút. Nezabudnite zobrať do úvahy možné dopravné zápchy a čas potrebný na odbavovacie postupy na letisku. Snažte sa prísť na letisko 2 až 3 hodiny pred plánovaným odletom.
Áno, naše letiskové autobusy z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše služby pre ľudí so zdravotným postihnutím čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Obslužné zvieratá sú vítané vo všetkých našich letiskových autobusoch. Okrem toho bezplatne prepravujeme invalidné vozíky, skladacie invalidné vozíky a iné ortopedické pomôcky.

Letiskové transfery FlixBus z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko)

Váš cestovný lístok z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) s neprekonateľnými cenami a komfortom

Chcete sa bez ťažkostí dostať na Bergamo-Orio al Serio (letisko)? Začnite svoju cestu s letiskovou autobusovou dopravou FlixBus už od 18,50 €. Rezervácia je hračka — či sa rozhodnete urobiť je cez našu aplikáciu alebo toto webové sídlo. Pomôžeme vám s rôznymi zabezpečenými možnosťami platby, od kreditných kariet, po Google Pay a Apple Pay.

Naplánujte si letiskový transfer z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko)

Dochvíľnosť je kľúčová, keď nesmiete zmeškať let. Letiskový transfer z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) je dlhý 189 km a zvyčajne trvá 2 hodiny 35 minút. No nezabudnite na nepredvídateľnosť premávky a časovú náročnosť letiskových procesov. Odporúčame prísť na Bergamo-Orio al Serio (letisko) 2 až 3 hodiny pred letom na zaistenie cestovania bez stresov. Dostaviť sa na autobusovú zastávku v meste Turín a na Bergamo-Orio al Serio (letisko) je prvý krok na vašej ceste. Použite naše praktické mapy na tejto stránke na nájdenie svojich zastávok v mieste odjazdu a na Bergamo-Orio al Serio (letisko). Naplánujte si transfer s naším najskorším spojom o 00:30 alebo si počas procesu rezervácie pozrite alternatívne dostupné jazdy pre svoj dátum odchodu.

Sledujte svoj transfer z mesta Turín na Bergamo-Orio al Serio (letisko) v reálnom čase

Držte si náskok s naším sledovaním autobusu v reálnom čase. Vyberte si zastávku autobusu a nenechajte si ujsť aktuálne informácie o príjazde svojho autobusu na Bergamo-Orio al Serio (letisko).

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti