Autobus Zlaté Moravce - Banská Bystrica

od 5,40 €

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Zlaté Moravce

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Áno, pre cestu z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica sú k dispozícii nočné autobusy. Pri ceste naším nočným autobusom môže využiť služby, ktoré ponúkame. Užite si veľký priestor na nohy a nastaviteľné sedadlá na zaistenie pohodlného spánku počas svojej cesty do mesta Banská Bystrica. V nočných autobusoch z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica sú elektrické zastávky a sieť Wi-Fi, takže si počas svojej cesty môžete pohodlne oddýchnuť a pozrieť si film.
Z mesta Banská Bystrica sa môžete jednoducho dostať do 58 zaujímavých miest. Najobľúbenejšie destinácie so spojmi z mesta Banská Bystrica sú Bratislava, Budapešť, Krakov. Naplánujte si cestu v dostatočnom predstihu pre čo najlepšie ponuky!
Cesta autobusom z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica je dlhá 125 km. FlixBus vás z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica dostane za 1 hodina 25 minút. Najrýchlejší autobus na tejto trase má 5 zastávky/zastávok. Autobusy FlixBus z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica ponúkajú väčší priestor na nohy, súkromné zásuvky a toalety. Väčšina autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Navyše si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom z mesta Banská Bystrica, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Cestovanie autobusom z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica je jedna z najekologickejších možností, keďže znižuje emisie súvisiace s dopravou, a cestujúci môžu vykompenzovať svoje emisie uhlíka pri ceste s FlixBusom kliknutím na políčko kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka.
Z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica sa môžete dostať len za 5,40 €. Využite naše najlepšie ponuky na lístky FlixBus a cestujte mimo špičiek a cez týždeň. Cestovný lístok z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica si najjednoduchšie kúpite na tomto webovom sídle alebo v aplikácii. Ponúkame viaceré bezpečné možnosti platby na nákup cestovného lístka z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica. Môžete si vybrať z platby kartou, cez PayPal, Google Pay a mnohých ďalších. V časti s platbou uvidíte všetky dostupné možnosti a tam si vyberiete svoju preferovanú. V prípade ťažkostí s platbou si pozrite našu stránku s pomocou pri platbách. Pri kúpe lístka na autobus v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Pri cestovaní z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica môžete polohu svojho autobusu sledovať s našímsledovaním autobusu v reálnom čase. Stačí vybrať príslušnú zastávku autobusu a pozrieť si čas príjazdu. Zistite, kde je váš autobus, a pozrite sa, či na trase nie sú zdržania.
Najneskorší spoj FlixBusu z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica odchádza o 21:35.
Cena detského lístka na autobus z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica závisí od veku dieťaťa a času rezervácie. Deti do 15 rokov majú zľavu z bežného cestovného pre dospelých. V čase rezervácie vypočítame najlacnejšiu cenu pre vás zo všetkých dostupných cien a zliav. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, vybraní cestujúci zaplatia rovnakú cenu. Prečítajte si naše zásady pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Kočíky a skladacie športové kočíky (šírka + dĺžka + výška = max. 240 cm) sa môžu bezplatne prepravovať v batožinovom priestore autobusu.
Cestujúci, ktorí cestujú z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica, si môžu zobrať bezplatne jeden kus cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg) a jeden kus príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg). Ak si chcete zobrať nadpočetnú alebo nadrozmernú batožinu, môžete si dostupné možnosti pozrieť na tejto stránke. Môžete si zobrať bicykel do autobusu FlixBus z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica, za podmienky dostupnosti. Ceny za bicykle nájdete tu
Áno, všetky autobusy FlixBus z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Sprievodné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Najskorší spoj FlixBusu z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica odchádza o 08:05.
V Zlaté Moravce je jedna autobusová zastávka; Zlaté Moravce,,AS. V meste Banská Bystrica je toľkoto autobusových zastávok: 3; Banská Bystrica (autobusová stanica), Banská Bystrica, čerpacia stanica SHELL (pri OC Terminal), Banská Bystrica,,AS. Polohu zastávok FlixBus nájdete na mape na tejto stránke.
Nie, na cestovanie z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica si nemusíte vytlačiť cestovný lístok. Stačí vodičovi pri nástupe do autobusu ukázať svoj cestovný lístok na smartfóne alebo tablete. Odporúčame však mať so sebou pre istotu aj vytlačenú kópiu.

Hľadáte lístky na autobus z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica?

Už nemusíte hľadať ďalej, máme všetky detaily, ktoré potrebujete na naplánovanie svojej cesty autobusom. Cesta z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica trvá približne 1 hodina 25 minút a môže stáť len 5,40 €. Prvý autobus odchádza o 08:05 a posledný autobus odchádza o 21:35. FlixBus má 5 spoje/-ov každý deň medzi mestami Zlaté Moravce a Banská Bystrica a pri cestovaní s FlixBusom môžete očakávať bezplatné Wi-Fi pripojenie, elektrické zásuvky a garantované miesto na sedenie.

Ako si rezervovať lístok na autobus z mesta Zlaté Moravce do mesta Banská Bystrica

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je neuveriteľne jednoduchá: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z mesta Zlaté Moravce alebo do mesta Banská Bystrica online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti