Cestovné agentúry a predajní partneri

Keď sa chcete prihlásiť ako predajný partner, napíšte nám e-mail na adresu salespartner@flixbus.com

  • V predmete uveďte svoju krajinu a mesto, po nich napíšte meno svojej spoločnosti a „partner request“ – „Chorvátsko, Zagreb – Veľká cestovná agentúra – Partner request“
  • Vyplňte a pošlite späť náš formulár vyhlásenia
  • Priložte svoj oficiálny výpis z obchodného registra

Poskytneme vám všetky potrebné informácie a pomoc, aby ste mohli začať predávať naše lístky.

Cestovné kancelárie a agentúry – naši miestni distribútori

Staňte sa ešte dnes oficiálnym predajným partnerom!

Vďaka našej spolupráci s predajnými partnermi ponúkame našim zákazníkom maximálnu flexibilitu tým, že umožňujeme personalizované rezervácie lístkov v ich miestnej oblasti. Naši partneri sú uverejnení na našej mape predajných miest, čo zákazníkom uľahčuje lokalizáciu najbližších predajných miest v ich geografickom okolí. Ďalšie informácie nájdete v našej prezentácii pre agentúry.

Ak potrebujete ďalšie informácie, skontaktujte sa s naším predajným tímom.

Spolupracujte s Flix za transparentnú a férovú províziu.

Naše partnerstvo je jednoduché: Predajní partneri majú priamy prístup k Flix prostredníctvom osobitej časti na prihlásenie predajcov. Ako offline obchod budete pomáhať zákazníkom pri osobnej kúpe lístkov, výbere autobusových spojov a doručení lístkov buď v tlačenej alebo elektronickej forme. Proces transakcie je jednoduchý, s platbami a províziami realizovanými prostredníctvom nášho integrovaného systému.

S naším atraktívnym modelom provízií zaisťujeme vzájomne výhodné partnerstvo pre predajných partnerov.

Flix je známy svojimi transparentnými a férovými cenami lístkov a províziami. Okrem toho máte možnosť vytvoriť s použitím našich lístkov cestovné balíky kombináciou našich cenovo dostupných autobusových ciest s letmi alebo hotelovými rezerváciami.

Kontakt

E-mail: salespartner@flixbus.com