Ak máte ťažkosti s touto webovou stránkou, zavolajte nám na +421 239183087 alebo použite FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Cestovné agentúry a predajné miesta

Keď sa chcete prihlásiť ako agentúra, napíšte nám e-mail na adresu salespartner@flixbus.com so svojimi kontaktnými informáciami. Pošleme vám všetky údaje, aby ste dostali podklady a mohli začať predávať naše lístky.

Cestovné kancelárie a agentúry – naši miestni distribútori

V spolupráci s našimi miestnymi predajcami poskytujeme zákazníkom maximálnu flexibilitu prostredníctvom osobnej rezervácie lístkov v ich blízkosti. Mnohé cestovné agentúry a predajné miesta si nás zaraďujú do ponuky a stávajú sa pevnými distribučnými kanálmi pre našich cestujúcich. Chceli by ste spolupracovať s popredným nemeckým autobusovým dopravcom? Staňte sa miestnym predajcom FlixBusu. Ďalšie informácie vám poskytnú naše služby pre agentúry.

Všetky naše predajné miesta možno nájsť vo vyhľadávači cestovných agentúr, ktorý zákazníkov informuje o všetkých našich predajcoch lístkov.

Distribučná spolupráca s FlixBusom – transparentná a spravodlivá provízia

Naša spolupráca je jednoduchá a transparentná: vďaka samostatným sektorom pre agentúry poskytujeme predajným miestam priame spojenie s FlixBusom. Predajné miesta FlixBus zastupujú zákazníkov, ktorí by použili našu online predajňu s lístkami. Vyberú vhodný autobusový spoj, a potom pošlú kúpený lístok zákazníkovi, buď vytlačený, alebo elektronicky cez email. Transakcia medzi zákazníkom a predajným miestom je hotová; výsledné zaznamenané platby a provízie sa potom zadajú priamo do integrovaného systému.

Model atraktívnej provízie je ideálnym základom spolupráce s našimi predajnými miestami. FlixBus predstavuje so svojimi cenami lístkov a províziami transparentnosť a spravodlivosť. Našim predajným miestam ponúkame tiež príležitosť skombinovať nízkonákladovú autobusovú dopravu ako cestovný balík.


Kontakt

E-mail: salespartner@flixbus.com