Autobus do Pärnu-Jaagupi

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Pärnu-Jaagupi

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Pärnu-Jaagupi má 2 zastávky/zastávok autobusov. Pozrite si túto stránku s mapou ich polohy.
FlixBus ponúka cenovo dostupné cestovanie autobusom do mesta Pärnu-Jaagupi. Ceny začínajú už od 6,90 € v závislosti od miesta vášho odjazdu.
Na použitie svojho lístka na autobus do mesta Pärnu-Jaagupi stačí vodičovi ukázať QR kód z vášho emailového potvrdenia alebo lístok v aplikácii FlixBus. Nemusíte tlačiť cestovný lístok.
Ak sa vám zmenia plány, storno alebo zmena vášho lístka na autobus do mesta Pärnu-Jaagupi sú možné do 15 minút pred odjazdom. Pozrite si naše pravidlá pre storno a pokyny na zmenu rezervácie, kde nájdete bližšie informácie.
Áno, všetky autobusy FlixBus do mesta Pärnu-Jaagupi sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Obslužné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus do mesta Pärnu-Jaagupi. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Dostať sa do mesta Pärnu-Jaagupi FlixBusom je jednoduché so spojmi z 12 rôznych miest. Využite na svojej ceste autobusom do mesta Pärnu-Jaagupi väčší priestor na nohy, elektrické zásuvky a toalety. Väčšina našich autobusov ponúka aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Nezabudnite si zobrať nabíjačku, aby ste mohli využiť elektrické zásuvky v autobuse. Ušetrite na ubytovaní a cestujte nočným autobusom, ak to vyhovuje vašim plánom.
Keď idete do mesta Pärnu-Jaagupi s FlixBusom, nemusíte cestovať naľahko. Váš lístok na autobus zahŕňa BEZPLATNÚ prepravu jednej príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jedného kusu cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Informácie o nadpočetnej alebo nadrozmernej batožine nájdete na tejto stránke. Veľa autobusov má vzadu nosiče na bicykle alebo špeciálne obaly na bicykle. Na tomto odkaze nájdete informácie o preprave bicyklov do mesta Pärnu-Jaagupi a tu nájdete ceny za prepravu bicyklov.
Áno, deti do 15 rokov môžu využiť nižšie cestovné na autobus do mesta Pärnu-Jaagupi. Vypočítame vám najvýhodnejšie cestovné, do ktorého započítame všetky možné zľavy. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, platí rovnaká cena. Bližšie informácie nájdete v našich zásadách pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Skladacie kočíky si do autobusu do mesta Pärnu-Jaagupi môžete zobrať bezplatne.
Kúpa autobusového lístka do mesta Pärnu-Jaagupi je jednoduchá. Rezerváciu môžete urobiť online alebo použite bezplatnú aplikáciu FlixBus pre najpohodlnejšiu možnosť a najlepšie ponuky. Okrem toho si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom do mesta Pärnu-Jaagupi, za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Na zaplatenie cestovného lístka na autobus do mesta Pärnu-Jaagupi akceptuje FlixBus rôzne spôsoby platby, ako sú kreditné karty, Paypal, Google a Apple Pay. Vyberte si najpohodlnejšiu možnosť počas procesu rezervácie. Môžete tiež vykompenzovať svoje emisie uhlíka zvolením možnosti kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka na autobus s FlixBusom.
Chcete ďalšie dobrodružstvá? Najobľúbenejšie destinácie, kam sa môžete ľahko dostať z Pärnu-Jaagupi, sú Talin, Riga, Helsinki. Tieto mestá ponúkajú rozmanité zážitky, tak začnite objavovať už dnes!

Autobusy z a do mesta Pärnu-Jaagupi

Nájdite cenovo najdostupnejšie lístky na autobus z a do mesta Pärnu-Jaagupi

Hľadáte cenovo dostupné lístky z alebo do mesta Pärnu-Jaagupi? My vám pomôžeme s autobusovými spojmi z a do mesta Pärnu-Jaagupi už od 6,90 € – a môžete ušetriť ešte viac, ak si rezerváciu urobíte vopred. V meste Pärnu-Jaagupi je toľkoto zastávok: 2 a dostanete sa tam z 12 miest odjazdu. Pozrite si sieť FlixBus a zistite, či máte spoj vo svojom meste.

Prečo cestovať z alebo do mesta Pärnu-Jaagupi s FlixBusom

FlixBus spája cenovú dostupnosť s pohodlím pre špičkové zážitky svojich cestujúcich z cestovania. Užite si pohodlnú cestu z alebo do mesta Pärnu-Jaagupi s našimi vymoženosťami v autobuse, ako sú sieť Wi-Fi a elektrické zásuvky. Vyberte si pri rezervácii preferované miesto na sedenie a cestujte s príjemným vedomím, že v cene vášho lístka je zahrnutá jedna príručná a jedna cestovná batožina.

Ako si rezervovať lístok na autobus z alebo do nesta Pärnu-Jaagupi

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je hračka: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z alebo do mesta Pärnu-Jaagupi online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti