Inovační partneri

FlixBus – spájame skúsenosti s inováciami

FlixBus je diaľkový autobusový dopravca, ktorý spája kľúčové kompetencie a know-how rôznych účastníkov. Roky skúseností, kvality a tradícií idú ruka v ruke s inovatívnym podnikaním.

Vďaka tejto unikátnej celonemeckej spoluprácije FlixBus jedným z hlavných hráčov na trhu s diaľkovou autobusovou dopravou, čo dosiahol posilnením udržateľnej konkurencieschopnosti podniku. V krátkom čase sa nám podarilo etablovať obchodnú značku FlixBus a diaľkový autobus ako novú alternatívu v Nemecku a cezhraničnej diaľkovej doprave. FlixBus preto spolupracuje s renomovanými partnermi z oblastí, ako sú ekonómia, prírodné vedy a technológie.

FlixBus – mobilná infraštruktúra pre autobusovú sieť založenú na výkone

Ponuka diaľkových autobusov FlixBusu je založená na operatívnom fungovaní rozsiahlej siete spojov, ktoré vychádza z inovatívneho systému predaja lístkov a rezervácií založenom na výkone. Táto mobilná infraštruktúra bola navrhnutá pre FlixBus a v tejto forme a pre takýto podnik je úplne unikátna. Pri vývoji a bezproblémovom fungovaní podporujú náš IT tím medzinárodní odborníci z oblastí hardvéru a softvéru.

 

Microsoft BizSpark
Entrepreneurship LMU
Atmosfair
moovel
Bus & Coach Smart Move
Salesforce