Autobus do Washington D.C.

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Washington D.C.

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Washington D.C. má 5 zastávky/zastávok autobusov. Pozrite si túto stránku s mapou ich polohy.
FlixBus ponúka cenovo dostupné cestovanie autobusom do mesta Washington D.C.. Ceny začínajú už od 5,49 € v závislosti od miesta vášho odjazdu.
Na použitie svojho lístka na autobus do mesta Washington D.C. stačí vodičovi ukázať QR kód z vášho emailového potvrdenia alebo lístok v aplikácii FlixBus. Nemusíte tlačiť cestovný lístok.
Ak sa vám zmenia plány, storno alebo zmena vášho lístka na autobus do mesta Washington D.C. sú možné do 15 minút pred odjazdom. Pozrite si naše pravidlá pre storno a pokyny na zmenu rezervácie, kde nájdete bližšie informácie.
Áno, všetky autobusy FlixBus do mesta Washington D.C. sú vybavené pre cestujúcich so zníženou mobilitou. Snažíme sa, aby boli naše autobusy pre ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou mobilitou čo najpohodlnejšie a najprístupnejšie. Obslužné zvieratá sú povolené vo všetkých autobusoch FlixBus do mesta Washington D.C.. Preprava invalidných vozíkov, skladacích invalidných vozíkov, pomôcok na chodenie a iných ortopedických pomôcok je bezplatná.
Dostať sa do mesta Washington D.C. FlixBusom je jednoduché so spojmi z 75 rôznych miest. Využite na svojej ceste autobusom do mesta Washington D.C. väčší priestor na nohy, elektrické zásuvky a toalety. Väčšina našich autobusov ponúka aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Nezabudnite si zobrať nabíjačku, aby ste mohli využiť elektrické zásuvky v autobuse. Ušetrite na ubytovaní a cestujte nočným autobusom, ak to vyhovuje vašim plánom.
Keď idete do mesta Washington D.C. s FlixBusom, nemusíte cestovať naľahko. Váš lístok na autobus zahŕňa BEZPLATNÚ prepravu jednej príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jedného kusu cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Informácie o nadpočetnej alebo nadrozmernej batožine nájdete na tejto stránke. Veľa autobusov má vzadu nosiče na bicykle alebo špeciálne obaly na bicykle. Na tomto odkaze nájdete informácie o preprave bicyklov do mesta Washington D.C. a tu nájdete ceny za prepravu bicyklov.
Áno, deti do 15 rokov môžu využiť nižšie cestovné na autobus do mesta Washington D.C.. Vypočítame vám najvýhodnejšie cestovné, do ktorého započítame všetky možné zľavy. Ak je zľavnená cena nižšia ako detské cestovné, platí rovnaká cena. Bližšie informácie nájdete v našich zásadách pre cestovanie detí a miesta na sedenie. Skladacie kočíky si do autobusu do mesta Washington D.C. môžete zobrať bezplatne.
Kúpa autobusového lístka do mesta Washington D.C. je jednoduchá. Rezerváciu môžete urobiť online alebo použite bezplatnú aplikáciu FlixBus pre najpohodlnejšiu možnosť a najlepšie ponuky. Okrem toho si v rámci procesu rezervácie môžete rezervovať miesto na sedenie na svojej ceste autobusom do mesta Washington D.C., za podmienky dostupnosti. Vyberte si z rôznych miest na sedenie, ako sú panoramatické, so stolíkom a na ležanie. Na zaplatenie cestovného lístka na autobus do mesta Washington D.C. akceptuje FlixBus rôzne spôsoby platby, ako sú kreditné karty, Paypal, Google a Apple Pay. Vyberte si najpohodlnejšiu možnosť počas procesu rezervácie. Môžete tiež vykompenzovať svoje emisie uhlíka zvolením možnosti kompenzácie CO₂ pri rezervácii svojho lístka na autobus s FlixBusom.
Chcete ďalšie dobrodružstvá? Najobľúbenejšie destinácie, kam sa môžete ľahko dostať z Washington D.C., sú New York, NY, Philadelphia, PA, Newark, NJ. Tieto mestá ponúkajú rozmanité zážitky, tak začnite objavovať už dnes!

Autobusy z a do mesta Washington D.C.

Nájdite cenovo najdostupnejšie lístky na autobus z a do mesta Washington D.C.

Hľadáte cenovo dostupné lístky z alebo do mesta Washington D.C.? My vám pomôžeme s autobusovými spojmi z a do mesta Washington D.C. už od 5,49 € – a môžete ušetriť ešte viac, ak si rezerváciu urobíte vopred. V meste Washington D.C. je toľkoto zastávok: 5 a dostanete sa tam z 75 miest odjazdu. Pozrite si sieť FlixBus a zistite, či máte spoj vo svojom meste.

Prečo cestovať z alebo do mesta Washington D.C. s FlixBusom

FlixBus spája cenovú dostupnosť s pohodlím pre špičkové zážitky svojich cestujúcich z cestovania. Užite si pohodlnú cestu z alebo do mesta Washington D.C. s našimi vymoženosťami v autobuse, ako sú sieť Wi-Fi a elektrické zásuvky. Vyberte si pri rezervácii preferované miesto na sedenie a cestujte s príjemným vedomím, že v cene vášho lístka je zahrnutá jedna príručná a jedna cestovná batožina.

Ako si rezervovať lístok na autobus z alebo do nesta Washington D.C.

Rezervácia cestovného lístka s FlixBusom je hračka: na tomto webovom sídle alebo v bezplatnej aplikácii FlixBus môžete svoju rezerváciu dokončiť pár kliknutiami. Pri kúpe svojho cestovného lístka z alebo do mesta Washington D.C. online si môžete vybrať z rôznych bezpečných online spôsobov platby, ako sú Paypal, Google a Apple Pay. Prípadne môžete zaplatiť aj v hotovosti v autobuse alebo na predajnom mieste.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti