Autobus do Terst (letisko)

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Terst (letisko)

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

V Terst (letisko) je jedna zastávka FlixBusu. Jej polohu nájdete na mape na tejto stránke. Ak letíte z Terst (letisko), určite si pozrite vzdialenosť a započítajte čas potrebný na presun zo zastávky na miesto odletu na letisku, aby ste sa vyhli zbytočnému stresu.
Nemusíte mať stres z balenia sa na letiskový transfer z alebo do Terst (letisko) s FlixBusom. Váš cestovný lístok zahŕňa BEZPLATNÚ prepravu jednej príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jedného kusu cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Informácie o nadpočetnej alebo nadrozmernej batožine nájdete na tejto stránke. Pozrite si tiež pravidlá pre batožinu svojej leteckej spoločnosti, aby vás nič neprekvapilo.
Určite áno. Naše letiskové transfery z alebo do Terst (letisko) sú vhodné pre všetkých vrátane ľudí, ktorí používajú invalidný vozík, obslužné zvieratá a aj pre tehotné.
Voľba nášho letiskového autobusu z alebo do Terst (letisko) je naozaj zelená voľba. V porovnaní s osobnými autami a lietadlami má nižšie emisie uhlíka. Podporte nás v našom úsilí dosiahnuť nulové emisie a označte pri rezervácii políčko kompenzácie CO₂.
Naše letiskové transfery z alebo do Terst (letisko) sľubujú pohodlnú cestu s dostatočným priestorom na nohy, elektrickými zásuvkami a toaletami v autobuse. Väčšina našich autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Takže si nezabudnite zobrať nabíjačku, aby ste mohli využiť elektrické zásuvky v autobuse.
Rezervácia miesta na sedenie v našom letiskovom autobuse z alebo do Terst (letisko) je s FlixBusom jednoduchá a jasná. Rezerváciu môžete urobiť online, vyberiete si letiská odchodu a príchodu a preferovaný dátum cesty. Pre najlepšie ponuky použite bezplatnú aplikáciu FlixBus.
S FlixBusom sa do alebo z Terst (letisko) dostanete úplne jednoducho so spojmi z 9 miest. Zvážte naše nočné autobusy a ušetrite náklady na ubytovanie.
Voľba FlixBusu pre svoju cestu z alebo do Terst (letisko) je cenovo dostupná možnosť. Cestovné môže stáť len 6,49 €, v závislosti od vášho miesta odjazdu.
Na použitie svojho cestovného lístka FlixBus na dopravu z alebo do Terst (letisko) stačí ukázať PDF potvrdenie rezervácie, ktoré ste dostali emailom, alebo lístok uložený v aplikácii FlixBus. Nemusíte tlačiť cestovný lístok: stačí ho ukázať v digitálnej podobe vodičovi pri nástupe do autobuse.
Počas procesu rezervácie pre cestu z alebo do Terst (letisko) si môžete rezervovať miesto na sedenie za podmienky dostupnosti. K dispozícii sú panoramatické miesta na sedenie, miesta so stolíkom alebo na ležanie. Ďalšie informácie nájdete na našej stránke s rezerváciou miesta na sedenie.
Ponúkame rôzne spôsoby platby za váš cestovný lístok na letiskový transfer z alebo do Terst (letisko). Môžete sa rozhodnúť pre platbu kartou, PayPal, Google Pay a ďalšie. V časti s platbou si vyberiete svoju preferovanú možnosť. V prípade akýchkoľvek ťažkostí navštívte našu stránku s pomocou. Pri kúpe cestovných lístkov v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.
Áno, cestujúci do 15 rokov majú znížené cestovné na našich letiskových spojoch z a do Terst (letisko). Zaisťujeme najlepšie možné cestovné v čase rezervácie, ktoré môže byť dokonca aj nižšie ako detské cestovné. Bližšie informácie nájdete v našich zásadách pre cestovanie detí. Nezabudnite, kočík je zadarmo!

Zažite neprekonateľné pohodlie pri svojom letiskovom transfere z/do Terst (letisko) s FlixBusom

Jednoduchý proces rezervácie

Začnite svoju cestu do Terst (letisko) s mimoriadne jednoduchým procesom rezervácie. FlixBus poskytuje s lístkami dostupnými od ekonomických 6,49 € rôzne možnosti platby, ako sú kreditná karta, PayPal a Google Pay. V prípade otázok týkajúcich sa platieb sa obráťte na náš špecializovaný zákaznícky servis.

Strategické polohy zastávok

FlixBus zaisťuje optimálnu prepojenosť, ponúka strategicky umiestnenú zastávku v Terst (letisko); Trieste Airport (Ronchi dei Legionari). Terst (letisko) je dostupné z početných miest odjazdu, čo zaistí, že sa do mesta Terst (letisko) dostanete v dostatočnom predstihu pred letom.

Sledovanie v reálnom čase

Majte aktuálne informácie s naším sledovaním autobusu v reálnom čase a pozrite si stav svojho autobusu z alebo do Terst (letisko) za pár sekúnd.

Naplánujte si letiskový transfer z alebo do Terst (letisko)

Ak letíte z Terst (letisko), pred rezerváciou svojho lístka na autobus odporúčame zvážiť trvanie prestupu, čas cesty k odbaveniu na letisku a ideálny čas príchodu pred vaším letom. Ak pristávate v Terst (letisko), zvážte čas odbavenia a ostatné možné formality na letisku, a určite lokalizujte zastávku autobusu na letisku, kým si kúpite lístok na autobus. Zohľadnením týchto faktorov sa zaistí efektívny letiskový transfer bez stresu z alebo do Terst (letisko). Zažite spojenie cenovej dostupnosti, komfortu a jednoduchosti s FlixBusom!.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti