Autobus do Varšavské letisko

Zdravie a bezpečnosť

Udržujte seba a ostatných v bezpečí pri cestovaní s nami.
Viac informácií

Pohodlie v autobuse

Naše autobusy sú vybavené veľkými a pohodlnými sedadlami, toaletou, Wi-fi a zásuvkami.
Naše služby v autobuse

Veľká sieť autobusov

Vyberajte si spomedzi 3 000 destinácií v 35 krajinách a precestujte Európu s FlixBusom.
K našej sieti

Cestujte ekologicky

Naše efektívne autobusy majú dokázateľne vynikajúcu uhlíkovú stopu na prejdený osobokilometer.
Autobusová doprava a ekológia

Na tejto stránke


Zastávky autobusov v meste Varšavské letisko

Poznámka: váš lístok bude obsahovať najaktuálnejšie údaje o adrese.

Preskúmať všetky destinácie

Často kladené otázky

Na použitie svojho cestovného lístka FlixBus na dopravu z alebo do Varšavské letisko stačí ukázať PDF potvrdenie rezervácie, ktoré ste dostali emailom, alebo lístok uložený v aplikácii FlixBus. Nemusíte tlačiť cestovný lístok: stačí ho ukázať v digitálnej podobe vodičovi pri nástupe do autobuse.
Voľba FlixBusu pre svoju cestu z alebo do Varšavské letisko je cenovo dostupná možnosť. Cestovné môže stáť len 3,98 €, v závislosti od vášho miesta odjazdu.
V Varšavské letisko je jedna zastávka FlixBusu. Jej polohu nájdete na mape na tejto stránke. Ak letíte z Varšavské letisko, určite si pozrite vzdialenosť a započítajte čas potrebný na presun zo zastávky na miesto odletu na letisku, aby ste sa vyhli zbytočnému stresu.
S FlixBusom sa do alebo z Varšavské letisko dostanete úplne jednoducho so spojmi z 111 miest. Zvážte naše nočné autobusy a ušetrite náklady na ubytovanie.
Rezervácia miesta na sedenie v našom letiskovom autobuse z alebo do Varšavské letisko je s FlixBusom jednoduchá a jasná. Rezerváciu môžete urobiť online, vyberiete si letiská odchodu a príchodu a preferovaný dátum cesty. Pre najlepšie ponuky použite bezplatnú aplikáciu FlixBus.
Naše letiskové transfery z alebo do Varšavské letisko sľubujú pohodlnú cestu s dostatočným priestorom na nohy, elektrickými zásuvkami a toaletami v autobuse. Väčšina našich autobusov poskytuje aj bezplatnú sieť Wi-Fi. Takže si nezabudnite zobrať nabíjačku, aby ste mohli využiť elektrické zásuvky v autobuse.
Voľba nášho letiskového autobusu z alebo do Varšavské letisko je naozaj zelená voľba. V porovnaní s osobnými autami a lietadlami má nižšie emisie uhlíka. Podporte nás v našom úsilí dosiahnuť nulové emisie a označte pri rezervácii políčko kompenzácie CO₂.
Určite áno. Naše letiskové transfery z alebo do Varšavské letisko sú vhodné pre všetkých vrátane ľudí, ktorí používajú invalidný vozík, obslužné zvieratá a aj pre tehotné.
Počas procesu rezervácie pre cestu z alebo do Varšavské letisko si môžete rezervovať miesto na sedenie za podmienky dostupnosti. K dispozícii sú panoramatické miesta na sedenie, miesta so stolíkom alebo na ležanie. Ďalšie informácie nájdete na našej stránke s rezerváciou miesta na sedenie.
Áno, cestujúci do 15 rokov majú znížené cestovné na našich letiskových spojoch z a do Varšavské letisko. Zaisťujeme najlepšie možné cestovné v čase rezervácie, ktoré môže byť dokonca aj nižšie ako detské cestovné. Bližšie informácie nájdete v našich zásadách pre cestovanie detí. Nezabudnite, kočík je zadarmo!
Nemusíte mať stres z balenia sa na letiskový transfer z alebo do Varšavské letisko s FlixBusom. Váš cestovný lístok zahŕňa BEZPLATNÚ prepravu jednej príručnej batožiny (30 x 42 x 18 cm, do 7 kg) a jedného kusu cestovnej batožiny (50 x 80 x 30 cm, do 20 kg). Informácie o nadpočetnej alebo nadrozmernej batožine nájdete na tejto stránke. Pozrite si tiež pravidlá pre batožinu svojej leteckej spoločnosti, aby vás nič neprekvapilo.
Ponúkame rôzne spôsoby platby za váš cestovný lístok na letiskový transfer z alebo do Varšavské letisko. Môžete sa rozhodnúť pre platbu kartou, PayPal, Google Pay a ďalšie. V časti s platbou si vyberiete svoju preferovanú možnosť. V prípade akýchkoľvek ťažkostí navštívte našu stránku s pomocou. Pri kúpe cestovných lístkov v autobuse alebo na predajnom mieste môžete platiť aj v hotovosti.

Zažite neprekonateľné pohodlie pri svojom letiskovom transfere z/do Varšavské letisko s FlixBusom

Jednoduchý proces rezervácie

Začnite svoju cestu do Varšavské letisko s mimoriadne jednoduchým procesom rezervácie. FlixBus poskytuje s lístkami dostupnými od ekonomických 3,98 € rôzne možnosti platby, ako sú kreditná karta, PayPal a Google Pay. V prípade otázok týkajúcich sa platieb sa obráťte na náš špecializovaný zákaznícky servis.

Strategické polohy zastávok

FlixBus zaisťuje optimálnu prepojenosť, ponúka strategicky umiestnenú zastávku v Varšavské letisko; Port Lotniczy Warszawa-Okęcie (Chopin). Varšavské letisko je dostupné z početných miest odjazdu, čo zaistí, že sa do mesta Varšavské letisko dostanete v dostatočnom predstihu pred letom.

Sledovanie v reálnom čase

Majte aktuálne informácie s naším sledovaním autobusu v reálnom čase a pozrite si stav svojho autobusu z alebo do Varšavské letisko za pár sekúnd.

Naplánujte si letiskový transfer z alebo do Varšavské letisko

Ak letíte z Varšavské letisko, pred rezerváciou svojho lístka na autobus odporúčame zvážiť trvanie prestupu, čas cesty k odbaveniu na letisku a ideálny čas príchodu pred vaším letom. Ak pristávate v Varšavské letisko, zvážte čas odbavenia a ostatné možné formality na letisku, a určite lokalizujte zastávku autobusu na letisku, kým si kúpite lístok na autobus. Zohľadnením týchto faktorov sa zaistí efektívny letiskový transfer bez stresu z alebo do Varšavské letisko. Zažite spojenie cenovej dostupnosti, komfortu a jednoduchosti s FlixBusom!.

Služby v autobuse sa poskytujú za podmienky dostupnosti